Windows 11 отримала перше велике оновлення: що нового?

Читать на русском

Від переробленого "Блокноту" до попередніх версій Amazon Appstore з Android-додатками

Читать на русском
Windows 11 отримала перше велике оновлення: що нового?

Від переробленого "Блокноту" до попередніх версій Amazon Appstore з Android-додатками

Microsoft оголосила про повноцінний запуск оновлення та випустила остаточний список змін у ньому. Щоправда, поки що деякі функції доступні тільки в США. 

Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті, – передає Інформатор.

Користувачі, які отримають оновлення, матимуть змогу скористатися попередньою версією магазину Amazon Appstore. У ньому доступно понад тисячу популярних мобільних додатків та ігор. Поки що неясно, коли опція стане доступною і в інших країнах, адже зараз до неї мають доступ лише жителі США. 

 

 

Розробники оновили дизайн стандартного програвача Windows Media Player, а також додали нові функції. Після оновлення програма замінить програму Groove Music. 

 

 

Оновлена ​​програма «Блокнот» отримає підтримку темної теми, а також просте меню. До нього додали кілька нових функцій, серед яких можливість багаторазово скасовувати введення тексту.

 

"Панель завдань" обзавелася можливістю керувати мікрофоном. Також на ній з'явилася опція, за допомогою якої можна швидко поділитися записом екрана Microsoft Teams. 

 

У кутку згаданої панелі тепер відображається погода. Якщо натиснути на неї, з'явиться панель віджетів. Погоду можна буде вимкнути за бажанням.

 

Годинник на «Панелі завдань» після оновлення став показуватися і на додаткових моніторах.

 

Microsoft заявила, що прислухалася до відгуків користувачів операційної системи. Правда, поки в Windows 11 не з'явилася можливість перетягувати іконки програм та файли на «Панель завдань», про яку просили багато користувачів. Чи з'явиться така функція надалі – також невідомо. 

Нагадаємо, що у мережі виявлено вірус для крадіжки паролів та даних карт, що маскується під офіційний інсталятор Windows 11.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут