Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Спецпредставник Джон Кері зі своїм китайським візаві шукатимуть шляхи подолання кліматичних криз та зняття санкцій проти Китаю
Спеціальний посланник президента США з питань клімату Джон Керрі прибув до Китаю у неділю, 16 липня. Пекін та Вашингтон намагаються знайти шляхи співпраці в глобальних питаннях, зважаючи на напругу у взаєминах. Це вже третій візит вищого чиновника Сполучених Штатів до Піднебесної.
Джон Керрі, спеціальний посланник США з питань зміни клімату, повідомляє агенція Reuters, має впродовж 17–19 липня провести перемовини зі своїми китайським візаві Се Чженьхуа. Сторони обговорять скорочення викидів метану, обмеження використання вугілля, стримування вирубки лісів і допомогу бідним країнам у боротьбі зі зміною клімату.
Експерти зазначають, що чиновники, які підтримують доволі приязні стосунки впродовж більш ніж двох десятиліть, ймовірно, обговорить зауваження Китаю щодо протекціоністської політики США, яка може зашкодити «зеленій енергетиці». Зокрема йдеться про скасування обмежень на імпорт китайських сонячних панелей і компонентів акумуляторів.
Відносини між Китаєм та США залишаються напруженими, але сторони зацікавленні у їх нормалізації. У листопаді 2022 року президент Джо Байден та лідер КНР Сі Цзіньпінь домовилися про серію міжурядових візитів, яка мала покласти початок порозумінню. Через скандал із повітряними кулями-шпигунами довелося відкласти на майбутнє ці кроки.
Це вже третій візит американського топчиновника до Піднебесної впродовж місяця. Наприкінці червня Держсекретар США Ентоні Блінкен відвідав Пекін. Сторони оцінили результати контакту з обережним оптимізмом. Наступною стала поїздка міністерки фінансів Джанет Єллен. Цей візит теж було визнано «корисним». Очікується, що контакти, спрямовані на протидію змінам клімату, сприятимуть подальшій співпраці між сторонами та зменшенні напруги. У жовтні можливою є особиста зустріч президента Байдена та лідера Китаю Сі Цзіньпіна.
Ми також розповідали про те, що Китай вкрай негативно сприйняв комюніке НАТО та пригрозив «рішучою відповіддю». Ми також писали про те, що Індія відмовилася прийняти стратегію Шанхайської організації на 2030 рік. А ще ми докладно розповідали, чому Китай проти застосування ядерної зброї росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.