Вухо Трампа, дозвіл на удари по Росії та струс в США у жовтні: річні передбачення від The Economist почали збуватися

Журнал можливо натякав на план миру за участі Бразилії та проблеми у Зеленського через перемогу лівої кандидатки на виборах у Мексиці у 2024 році

Economist
Видання відоме своїми обкладинками з прогнозами подій - колаж: Інформатор-Україна

На обкладинках журналу "The Economist" часто приховані різноманітні символічні підказки про майбутні політичні та економічні події. Протягом багатьох років їх вважали своєрідними прогнозами, які іноді справджувалися. Так можна сказати й про обкладинку числа від грудня 2023 року.

Зокрема, на ній зображені символи війни між Україною та РФ, виборів у США, та відносин між Америкою та Китаєм. Багато з них вказують на події, які вже сталися протягом 2024 року. Інформатор розповідає, які саме.

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 1 

Політичні символи: Зеленський, Путін і американські кольори

На обкладинці зображені Володимир Зеленський і Володимир Путін, обрамлені синім і червоним кольорами, які відповідають партійним кольорам Республіканської та Демократичної партій США. Цікаво, що Зеленського розміщено на тлі республіканського червоного кольору, а Путіна - на тлі синього кольору демократів. 

Звісно навіть зараз все сприймається по іншому: зазвичай вважають, що Трамп гратиме на користь росіянам, Гарріс матиме проукраїнську позицію. Тобто є протиріччя. Проте Путін вже висловлював симпатії до Камали Гарріс, натякаючи, що його більше влаштовує демократка, ніж Дональд Трамп, республіканець. Це він брехав, як вже давно звик. Чи в цьому твердженні є сенс, на що й натякає The Economist: республіканці можуть бути кориснішим для України? 

Вухо Трампа та знак питання 

Це може найцікавіша історія з обкладинкою. Вона містить зображення Дональд Трамп зі знаком питання на правому вусі. Звісно це вже розтлумачили, як невизначеність політичного майбутнього Трампа, зокрема через кримінальні провадження, розгляд який триває в американських судах.

Дональд Трамп після недавнього замаху. Фото: Getty Images

Проте зараз конспірологи роздивилися, що знак питання розміщено на правому вусі. Нагадаємо, що саме праве вухо Трампа було пошкоджене під час нападу на мітингу цього серпня. Звісно, редакція The Economist не могла знати, що станеться замах. Чи могла? 

Ребус про республіканців, демократів і мирні переговори

На обкладинці також є натяк на те, що можлива перемога Трампа може означати початок мирних переговорів. Водночас з боку Зеленського вказано, що демократи - це "ракети", що може бути метафорою про підтримку США у бомбардуванні Росії американською зброєю.

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 3

Нагадаємо, що згідно з повідомленнями ЗМІ, наразі у Вашингтоні розглядають надання відповідного дозволу Києву. Тож це ймовірно ще одне передбачення The Economist, що здійснюється саме зараз. 

Таємнича "дама з хвостом" і її вплив на політику

Ще один цікавий елемент обкладинки - "дама з хвостом" над Зеленським. Це зрозуміло ж символізує ліву політикиню Клаудію Шейнбаум, яка перемогла на виборах президента Мексики в червні.

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 4

Вона розпочне виконання обов’язків у жовтні. І вже можна здогадатися: Мексика, як і низка інших країн глобального Півдня, буде підтримувати Росію. Вже відомо, що Путін запрошений на інаугурацію Шейнбаум. Офіційний Київ навіть висловив протест. Але як позиція нової президентки Мексики вплине на мирні переговори та розподіл сил на підтримку України - відкрите питання. Можливо, The Economist щось знає.

Сонячне затемнення у кольорах головних партій США

На обкладинці зображено два сонячних затемнення, одне з яких виконано в кольорах республіканців і демократів. Це може бути натяком на затемнення, що має відбутися на початку жовтня, тобто напередодні виборів. 

З давніх часів вважалося, що сонячні затемнення несуть загрозу та проблеми. Мабуть, ця аналогія була використана при розробці обкладинки The Ecomomist, щоб натякнути - найважчі випробування американцям готують тижні, що безпосередньо передуватимуть голосуванню. Тож найцікавіше попереду - та очікувати залишилося недовго. 

Байден, Сі Цзіньпін та китайсько-бразильський план

Інший символічний елемент - Джо Байден і Сі Цзіньпін, які відвернулися один від одного, а між ними розташований глобус із зображенням Південної Америки та її найбільшою країни - Бразилії.

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 5

Це може вказувати на появу китайсько-бразильського плану або альянсу, спрямованого на вплив на світову політику, в тому числі на війну в Україні. Зазначимо, що у четвер Зеленський різко розкритикував цей план, який передбачає припинення бойових дій по лінії фронту з фактичною відмовою від територій на користь РФ.

Обкладинка "The Economist" знову пропонує читачам заглибитися в символізм і політичні натяки. Чи справдяться ці прогнози - покаже час, але вона, безсумнівно, дає поживу для роздумів і дискусій про можливий розвиток подій у 2024 році.

Які минулі прогнози з обкладинок The Economist справдилися?

Це виглядає дивно, але The Economist передбачили "вєжлівих чєлавєчков" в Криму, тобто вторгнення у 2014 році, пандемію коронавірусу, що прийде з Китаю та багато чого ще. Ось дивіться:

  • 2014: Ознаки вторгнення в Крим та дезінформації (нагадаємо, обкладинка вийшла в грудні 2013). 

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 6

На обкладинці 2014 року поряд з Путіним з’явився "зелений чоловічок", який став символом вторгнення Росії до Криму. Зображення лося натякало на дезінформацію та хаос, що супроводжували це вторгнення. Ці передбачення стали реальністю, коли Росія окупувала Крим і розгорнула масштабну кампанію з поширення фейків про Україну та Революцію Гідності.

  • 2017: Серія терактів у Європі

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 7

Обкладинка 2017 року з картою, стилізованою під колесо фортуни, пророкувала серію терактів у Європі. Протягом того року континент дійсно сколихнули численні терористичні атаки, зокрема, з боку прихильників "Ісламської держави", які підтвердили передчуття журналу. Відповідні події сталися в таких містах, як Париж, Брюссель, Ніцца, Берлін, Манчестер, Лондон тощо.

  • 2018: Переговори між Путіним і Трампом

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 8

 
У 2018 році обкладинка The Economist передбачила майбутні переговори між Путіним і Трампом, який на той момент перебував на посаді президента США. На ній Трамп був зображений над Собором Василія Блаженного, що стало натяком на підозри з боку американського суспільства щодо підігрування російському диктатору з боку Трампа.

  • 2019: Вершники Апокаліпсиса – пандемія COVID-19

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 9

Одне з найпотужніших передбачень з’явилося у 2019 році, коли на обкладинці були зображені вершники Апокаліпсиса. Поряд з ними - панда, що є символом Китаю, де почалася пандемія COVID-19. Це передбачення справдилося вражаюче точно, адже саме з Китаю почалося поширення коронавірусу.

  • 2020: Поразка Трампа та плани Росії щодо війни:

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 10

Обкладинка 2020 року показала результат виборів у США з Трампом і написом “EXIT” (вихід) на малюнку у вигляді таблиці для перевірки зору, що символізувало його поразку на президентських виборах. В тому ж куті було видно напис “WAR RUSSIA” (війна Росія), що натякає на ескалацію з боку Росії.

  • 2021: Розкол у США

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 11

У 2021 році на обкладинці зображено розірваний прапор США та Байдена, що вказувало на глибокий політичний розкол у країні після виборів. Ситуація в країні дійсно загострилася, і розкол між прихильниками демократів та республіканців продовжує поглиблюватися.

  • 2022: Суперечки навколо вакцин і протистояння США та Китаю

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 12

Обкладинка 2022 року передбачала суперечки навколо вакцин, показуючи два шприци - один з кров’ю, інший з вакциною. Вона також натякала на глобальне протистояння між США та Китаєм, яке стало ще більш очевидним у контексті пандемії та геополітичних напружень.

  • 2023: Глобальне протистояння і загроза у Червоному морі

Обкладинка The Economist кінця 2023 року була наповнена передбаченнями низки подій: деякі з них вже дійсно сталися 13

Обкладинка 2023 року натякала на глобальне протистояння та зображувала танкер, що, як потім виявилося, символізував загрозу для судноплавства у Червоному морі. Це передбачення виявилося точним після початку конфлікту в Ізраїлі та ракетних ударів з боку хуситів, що дійсно спричинили проблеми з судноплавством у регіоні.

Чи правда ці обкладинки є зашифрованими месіджами про майбутнє від родини Ротшильдів

В соцмережах майже переконані: The Economist знає те, чого ніхто не може знати. Тож, мабуть, світова закуліса, зокрема родина Ротшильдів щорічно через грудневі обкладинки видання передає зашифровані месиджі, щодо того, що важливого трапиться у світі наступного року. Тобто саме конспірологічне підґрунтя викликає підвищений інтерес до цих обкладинок. 

Тут треба враховувати два важливі моменти: 

  • Родина Ротшильдів не є власником The Economist. 
  • Редакція видання дійсно намагається робити прогнози на майбутнє, але робить це через науковий аналіз економічних та політичних подій. 

Тож без всілякої конспірології висновки невідомих авторів (бо за традицією редакційні матеріали не підписуються в The Economist прізвищами авторів) є цікавими. А те, що вони ще й виповнюються, вказує - науковий аналіз може приносити не менш вражаючи результати, ніж прогнози астрологів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube