Головна
Україна
Події
11:37, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ). Для участі вступники мають надіслати комплекти реєстраційних документів до 27 червня. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, передаєІнформатор. "Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня", - заявив Шкарлет. За даними українського центру оцінювання якості освіти від початку додаткового періоду створено понад 16 тисяч реєстраційних карток, однак на сьогодні зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі в НМТ. Процедура реєстрації передбачає: створення реєстраційної картки; заповнення заяви про участь у тестуванні; формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби); надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою. Документи також можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні.Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у НМТ.У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи. Нагадаємо, для українських абітурієнтів спростили вступ на медичні спеціальності. Крім того,в Україні вступнийтест для абітурієнтів відбуватиметься у три сесії. Такожрозповідав провступну кампанію-2022. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Вступна кампанія-2022: коли та які документи треба подати

Читать на русском
Вступна кампанія-2022: коли та які документи треба подати

Тест складається з трьох блоків завдань: з української мови, з математики та з історії України

Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ). Для участі вступники мають надіслати комплекти реєстраційних документів до 27 червня.

Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, передає Інформатор.

"Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня", - заявив Шкарлет.

За даними українського центру оцінювання якості освіти від початку додаткового періоду створено понад 16 тисяч реєстраційних карток, однак на сьогодні зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі в НМТ. Процедура реєстрації передбачає:

  • створення реєстраційної картки;
  • заповнення заяви про участь у тестуванні;
  • формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби);
  • надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Документи також можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні. Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у НМТ. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення «реєстраційні документи». Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Нагадаємо, для українських абітурієнтів спростили вступ на медичні спеціальності. Крім того, в Україні вступний тест для абітурієнтів відбуватиметься у три сесії.

Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.