RU
Головна
COVID-19
14:32, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що відновлює розслідування про походження COVID-19. Для цього вже створили нову науково-консультативну групу, до якої увійшли 26 експертів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ВООЗ. До групи за походженням нових патогенів (Scientific Advisory Group for the Origins of Novel Pathogens SAGO) з понад 700 претендентів відібрали 26 вчених з усього світу. Зокрема, серед них Маріон Купманс, Теа Фішер, Хунг Нгуен і китайський експерт з ветеринарії Ян Юнгі, які брали участь в спільному розслідуванні в Ухані. Мета створення наукової групи - визначити походження COVID-19 і краще підготуватися до спалахів інших смертельних патогенів. Учені шукатимуть нові докази походження вірусу в Китаї та інших країнах. Також команда вивчить, чи передався вірус від тварин до людей на ринках в Ухані чи просочився з лабораторії. Нагадаємо, раніше у ВООЗ назвали найбільш ймовірну причину виникнення коронавірусу. Також експерти ВООЗ назвали чотири версії того, як COVID-19 передався людині. Витік вірусу з лабораторії в Ухані назвали малоймовірним. Крім того, Китай просить ООН розслідувати походження коронавірусу, вказуючи на лабораторії в США. Відповідний лист надіслав гендиректору ВООЗ представник Китаю при ООН. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ВООЗ відновила розслідування про походження COVID-19

Читать на русском
ВООЗ відновила розслідування про походження COVID-19

Учені шукатимуть нові докази походження вірусу в Китаї та інших країнах

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що відновлює розслідування про походження COVID-19. Для цього вже створили нову науково-консультативну групу, до якої увійшли 26 експертів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ВООЗ.

До групи за походженням нових патогенів (Scientific Advisory Group for the Origins of Novel Pathogens SAGO) з понад 700 претендентів відібрали 26 вчених з усього світу. Зокрема, серед них Маріон Купманс, Теа Фішер, Хунг Нгуен і китайський експерт з ветеринарії Ян Юнгі, які брали участь в спільному розслідуванні в Ухані.

Мета створення наукової групи - визначити походження COVID-19 і краще підготуватися до спалахів інших смертельних патогенів.

Учені шукатимуть нові докази походження вірусу в Китаї та інших країнах. Також команда вивчить, чи передався вірус від тварин до людей на ринках в Ухані чи просочився з лабораторії.

 

Нагадаємо, раніше у ВООЗ назвали найбільш ймовірну причину виникнення коронавірусу.

Також експерти ВООЗ назвали чотири версії того, як COVID-19 передався людині. Витік вірусу з лабораторії в Ухані назвали малоймовірним.

Крім того, Китай просить ООН розслідувати походження коронавірусу, вказуючи на лабораторії в США. Відповідний лист надіслав гендиректору ВООЗ представник Китаю при ООН.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.