Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Для реальних змін в росії необхідні можливості всередині
Російська армія вже не може себе назвати "другої в світі". Війна в Україні продемонструвала, що її місце у кращому випадку кінець десятки. Цю думку висловив литовський політик та міністр оборони Анушаускас.
Про це розповів Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас в інтерв’ю Deutsche Welle.
"Ми були справді здивовані такою низькою боєздатністю різних родів військ. Так, росія має великі збройні сили, вони можуть тисячами просуватися на східному фронті в Україні. Але в принципі, якщо порівнювати зі збройними силами НАТО, це вже не друга армія світу, а десь там наприкінці десятки, якщо дивитися глобально", - заявив міністр.
Анушаускас також додав, що російські генерали відлуння суспільства. Вони клептократичні, корупціонери та "становище з генералітетом ще гірше, ніж ми навіть могли собі уявити". Він вважає, що у росії викрали практично весь стратегічний резерв. Велика кількість бронетехніки виявились небоєздатною для тривалої війни.
Підсумував свою розмову неефективність російських протестів закордоном. Для реальних змін в росії необхідні можливості всередині. Поки цього не буде, очікуватись зміни агресивного курсу, за думкою, Анушаускаса не варто.
Литовський політик та історик Арвідас Анушаускас спеціалізується на історії литовських спецслужб у міжвоєнний період, діях КДБ СРСР у Литві та сталінських репресіях. Він член партії Союз Вітчизни - Литовські християнські демократи. Його обрали до Сейму (парламенту) 2008 року, куди переобирався у 2012 і 2016 роках.
Від 7 грудня 2020 року призначений міністром оборони в Кабінеті прем'єр-міністра Інгріди Шимоніте. Анушаускас виступає за підвищення військових видатків республіки, модернізацію і збільшення чисельності литовських збройних сил, а також прихильність блоку НАТО.
Раніше Інформатор писав, що Польща, Литва та Латвія у разі можливих провокацій "вагнерівців" можуть закрити кордони з Білоруссю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.