Головна
Україна
Події
09:00, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Штурмові операції Лисичанська не забезпечить росії вирішальної переваги у війні, як і можливе захоплення Сєвєродонецька. Темпи наступу окупантів найближчими тижнями значно знизяться. Короткий аналіз від американськогоІнституту вивчення війни у матеріалі Аналітики припускають, що російські загарбники в найближчі тижні припинять наступи, що дозволить українським захисникам піти у контрнаступ.Протягом останніх декількох днів російські війська досягли успіхів в районі Сєвєродонецька та Лисичанська, але українські сили в основному досягли своєї мети в битві, уповільнивши наступ російських сил. Як зазначають аналітики, тимчасова втрата Сєвєродонецька і Лисичанська не стане серйозним поворотним моментом у війні. Ситуація на фронті Окупанти хочуть оточити українські війська у Золотому та Гірському. Ворогзахопив Миколаївку. Додатково вони продовжили штурм Берестового.Противник провів невдалу розвідку у Вершині та безуспішно спробував затиснути українські сили в Клиновому. Війська рф продовжують готуватися до наступу на Слов'янськ, але 23 червня не зробили жодного просування.Генштаб України заявив, що окупанти перекинули дві танкові частини в район Ізюма для посилення свого угруповання на північний захід від Слов'янська. Вонипровели невдалий штурм Долини та Богородичного. Військові країни-агресора завдали артилерійських ударів по Харкові та населеним пунктам на півночі та південному сході. Вони провели серію невдалих ударів біля адміністративного кордону Донецької та Запорізької областей. Додатково вони зосередили артилерійські підрозділи навколо кордону Херсонської та Миколаївської областей у відповідь на нещодавні контратаки українських захисників. Окупантипереміщують великі колони військової техніки з Маріуполя до Бердянська та Пологів для посилення позицій у Запорізькій області та захисту від українських партизанів, так і від контратак. Окупанти продовжують обстрілювати Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську та Запорізьку області. Висновки: Білоруські сили проводять мобілізаційні навчання вздовж українського кордону, але навряд чи вступлять у війну в Україні через їх низькі можливості. Російські війська намагаються оточити ЗСУ в Гірському та Золотому. Загарбники перекрили українські лінії звязку біля траси Т1302 Лисичанськ-Бахмут і використовують нещодавні досягнення вздовж шосе для посилення штурму Лисичанська. Також війська рф накопичили техніку та продовжують нарощувати оборонний потенціал уздовж південної осі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Війська рф можуть зупинити просування, а ЗСУ — підуть у контрнаступ найближчими днями. Аналіз ситуації від Інституту вивчення війни

Читать на русском
Війська рф можуть зупинити просування, а ЗСУ — підуть у контрнаступ найближчими днями. Аналіз ситуації від Інституту вивчення війни

Загарбники перекрили українські лінії зв’язку біля траси Т1302 Лисичанськ-Бахмут

Штурмові операції Лисичанська не забезпечить росії вирішальної переваги у війні, як і можливе захоплення Сєвєродонецька. Темпи наступу окупантів найближчими тижнями значно знизяться.

Короткий аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора

Аналітики припускають, що російські загарбники в найближчі тижні припинять наступи, що дозволить українським захисникам піти у контрнаступ. Протягом останніх декількох днів російські війська досягли успіхів в районі Сєвєродонецька та Лисичанська, але українські сили в основному досягли своєї мети в битві, уповільнивши наступ російських сил.

Як зазначають аналітики, тимчасова втрата Сєвєродонецька і Лисичанська не стане серйозним поворотним моментом у війні.

Ситуація на фронті 

Окупанти хочуть оточити українські війська у Золотому та Гірському. Ворог захопив Миколаївку. Додатково вони продовжили штурм БерестовогоПротивник провів невдалу розвідку у Вершині та безуспішно спробував затиснути українські сили в Клиновому. 

Війська рф продовжують готуватися до наступу на Слов'янськ, але 23 червня не зробили жодного просування. Генштаб України заявив, що окупанти перекинули дві танкові частини в район Ізюма для посилення свого угруповання на північний захід від Слов'янська. Вони провели невдалий штурм Долини та Богородичного. 

Військові країни-агресора завдали артилерійських ударів по Харкові та населеним пунктам на півночі та південному сході. Вони провели серію невдалих ударів біля адміністративного кордону Донецької та Запорізької областей. Додатково вони зосередили артилерійські підрозділи навколо кордону Херсонської та Миколаївської областей у відповідь на нещодавні контратаки українських захисників. Окупанти переміщують великі колони військової техніки з Маріуполя до Бердянська та Пологів для посилення позицій у Запорізькій області та захисту від українських партизанів, так і від контратак.

Окупанти продовжують обстрілювати Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську та Запорізьку області. 

Висновки:

  • Білоруські сили проводять мобілізаційні навчання вздовж українського кордону, але навряд чи вступлять у війну в Україні через їх низькі можливості.
  • Російські війська намагаються оточити ЗСУ в Гірському та Золотому.
  • Загарбники перекрили українські лінії зв’язку біля траси Т1302 Лисичанськ-Бахмут і використовують нещодавні досягнення вздовж шосе для посилення штурму Лисичанська.
  • Також війська рф накопичили техніку та продовжують  нарощувати оборонний потенціал уздовж південної осі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.