Північнокорейські солдати на Курщині можуть з'явитися у кількості 1,5-5 тисяч, і вони взагалі не мають досвіду реальних бойових дій
Північнокорейські війська, які Росія перекинула в Курську область, будуть там малоефективні. Вони не мають досвіду бойових дій та були підготовлені за старою радянською системою. Втім солдати КНДР будуть слугувати відволікаючим фактором.
Про це 28 жовтня в етері телемарафону розповів Олександр Коваленко, військовий експерт групи "Інформаційний спротив". Він пояснив, що та тактика, яку використовують ЗСУ в Курській області, це тактика маневреної війни.
"Російські війська мають колосальну кількісну перевагу у Курській області, але вони не пристосувались. Навіть зараз вони не вміють повноцінно та ефективно воювати маневренно. Це грає нам на користь", - каже експерт.
За словами Коваленка, коли розпочиналася Курська операція, це було 6 серпня, російське угрупування там становило приблизно 10 тисяч особового складу. Зараз цей показник перевищує 50 тисяч. І, як каже військовий експерт, така кількість ворожого угрупування не дала якогось серйозного ефекту.
Схожа ситуація буде й з військами КНДР. Вони мало чим допоможуть росіянам, але усе ж будуть відволікати бійців ЗСУ.
"Північнокорейські військові у Курській області можуть з'явитися у кількості 1,5-5 тисяч. Але, на відміну від російських військових, вони взагалі не мають досвіду реальних бойових дій. Не кажучи вже про маневрену війну. Вони були підготовлені за старою радянською системою, ще більш застарілою, ніж російська. Є й багато інших моментів. Тому вони не будуть більш ефективними, ніж росіяни. Але, тим не менш, це бойова одиниця, на яку треба витрачати боєкомплект, ресурс, на яку треба відволікатися. Тобто, вони будуть як відволікаючий елемент доповнювати російське угрупування в Курській області", - підкреслив Олександр Коваленко.
У Курській області росіяни контратакують. Ворог максимально активізувався для того, щоб відтіснити військових ЗСУ до того часу, як погіршиться погода. Для цього окупанти різко збільшили кількість механізованих штурмів, поки ще важка техніка може їхати по сухій місцевої, щоб не дати українським військовим закріпитися у 2024-2025 роках.
Попри те, що ЗСУ просуваються на Курщині вперед, Володимир Путін стверджує, що нібито українські сили вже давно перебувають в оточенні. Путін прагне лише одного - він хоче запевнити російське суспільство у тому, що армія РФ контролює ситуацію і все ще на щось здатна.
Нагадаємо, наступ ЗСУ на Курську область примушує росіян значно частіше погоджуватись на обмін військовополоненими. У період від 6 серпня і до 20 жовтня вже відбулося чотири обміни полоненими, а додому загалом повернулися 267 осіб у той час, як від початку 2024 року і до серпня відбулось лише три таких обміни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.