Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Союзники мають багато страхів, якими маніпулює російський диктатор Путін
Партнери України надають Збройним силам недостатньо зброї через страх, який майстерно використовує російський диктатор Володимир Путін. При цьому він придумав для кожної країни свій страх – хтось боїться ядерної війни, хтось ескалації, хтось міграції. Проте Україну потрібно підтримувати та допомагати їй стільки, скільки потрібно.
Про це заявила прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас. Як повідомляє естонське видання ERR, Каллас зазначила, що численними страхами Путін створює пастку для цивілізованого світу, примушуючи притримувати допомогу Україні.
Партнери по НАТО повинні діяти рішуче та не дати Росії знищити майбутнє. Україну партнери повинні підтримувати стільки, скільки потрібно – а після її перемоги змусити російський режим компенсувати усі збитки та притягнути воєнних злочинців до відповідальності.
"Це означає, що ми маємо допомогти Україні відтіснити Росію до її кордонів. Ми повинні продовжувати застосовувати санкції доти, доки територіальна цілісність України не буде відновлена... Кінець сірих зон – це той світ, який потрібен Європі – це означає, що Україна має стати членом і ЄС, і НАТО", – резюмувала вона.
Президент США Джо Байден підписав законопроєкт про 61 млрд доларів для України 24 квітня. За день до цього Сенат Сполучених Штатів двопартійним рішенням схвалив законопроєкт про виділення допомоги Україні.
Повідомлялось, що перша партія військової допомоги вже спакована й перебуває в країнах Європи, зокрема в Німеччині та Польщі, готова до виправлення: це боєприпаси до ППО, артилерійські снаряди та ракети до Himars на 1 мільярд доларів.
Нагадаємо, 26 квітня у Пентагоні заявили, що Сполучені Штати вже розпочали доставку в Україну боєприпасів. Про це на брифінгу повідомив речник Пентагону Патрік Райдер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.