Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Законопроєкт про підтримку союзників пройшов обидві палати Конгресу й тепер чекає на підпис президента США
Президент Сполучених Штатів Джо Байден обіцяє підписати законопроєкт про виділення 61 мільярду доларів допомоги Україні «щойно він потрапить до нього на стіл», тобто в середу, 24 квітня. Він також привітав двопартійне рішення Сенату, який схвалив ініціативу Палати представників у стислі терміни. Вашингтон готовий надіслати першу партію допомоги вже до кінця тижня.
Про це повідомляють на сайті Білого дому. Президент США обіцяє виступити зі спеціальною заявою із цього приводу.
«Я підпишу цей законопроєкт і звернуся до американського народу, щойно він надійде на мій стіл завтра, щоб ми могли розпочати надсилання зброї та обладнання в Україну цього тижня. Існує нагальна необхідність для України, яка зазнає безперервних бомбардувань із боку Росії», — заявив Байден.
Він додає, що в такий спосіб «ми підтримуємо наших друзів, які захищаються від терористів, таких як ХАМАС, і тиранів, таких як Путін». Американський президент зазначає, що підтримка союзників демонструє силу США і зробить світ безпечнішим.
Сенат Сполучених Штатів двопартійним рішенням схвалив законопроєкт про виділення допомоги Україні 23 квітня. Перша партія військової допомоги вже спакована й перебуває в країнах Європи, зокрема в Німеччині та Польщі, готова до відправки. Йдеться передовсім про боєприпаси до ППО, артилерійські снаряди та ракети до Himars на 1 мільярд доларів. Президент України Володимир Зеленський подякував Сенату та Конгресу США за схвалення «життєво необхідного» пакету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.