“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна та Хорватія наразі працюють над створенням найефективніших маршрутів
Під час візиту хорватського міністра закордонних справ Гордана Грлича-Радмана до України вдалось домовитись про експорт українського зерна через їхні порти. А саме через порти на Дунаї та в Адріатичному морі.
Про це повідомила пресслужба МЗС України. Переговори з цього питання проводив голова відомства Дмитро Кулеба. Він зазначив, що ця домовленість досить важлива на тлі виходу рф з Чорноморської зернової угоди.
"Ми домовилися про можливість використання хорватських портів на Дунаї та в Адріатичному морі задля транспортування українського зерна. Зараз ми будемо працювати над тим, щоб прокласти якомога ефективніші маршрути до цих портів та максимально скористатися цією можливістю", – наголосив Кулеба.
Очільник МЗС додав, що окрім допомоги в експорті зерна, дійшли згоди у реалізації української "формули миру". Хорватська сторона готова взяти на себе втілення цілої низки пунктів плану (продовольчої та енергетичної безпеки, територіальної цілісності України, екоциду та інше).
17 липня рф офіційно заявила про вихід із зернової угоди, яка передбачала експорт українського зерна Чорним морем. Відразу після цієї заяви російська армія почала завдавати ракетних ударів по портовій інфраструктурі України. Також під ударами окупантів опинилися й зерносховища.
Згодом росіяни заявили, що будуть атакувати всі цивільні суда, які спробують наблизитись до українських портів. Проте навіть на тлі таких погроз Україна та країни-партнери продовжують шукати способи вивозу зерна.
Раніше Інформатор писав, що в українській зерновій асоціації прогнозують збільшення експорту зерна попри блокування портів. Також повідомляли, що ЄС планує обговорити субсидування експорту українського зерна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.