"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
Глава ОП і його заступник розповіли, як буде працювати логістика доставки вакцини, і як пройдуть самі етапи вакцинації
Логістика доставки вакцини від COVID-19 в регіони України готова. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Андрій Єрмак.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ефір ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» і прес-службу Офісу президента.
«Вже повністю відпрацьована логістика доставки вакцини від COVID-19 по всій Україні, починаючи з прильоту літака з препаратом і його доставки в області, і закінчуючи двоетапною вакцинацією першої групи населення», - повідомив Єрмак.
Уточнюється, що від того, яку конкретно вакцину отримає Україна в той чи інший час, буде залежати її подальший шлях прямування.
«Вакцина приїжджає в Україну. Залежно від того, яка це вакцина - Pfizer або AstraZeneca, - вона направляється на різні склади.Є окремий склад для Pfizer, окремий - для AstraZeneca, тому що там різні умови для зберігання. Після цього йде логістика - розвезення по регіонах», - розповів заступник голови ОП Кирило Тимошенко.
За його словами, якщо мова йде про вакцину компанії Pfizer, то до регіону попрямує п'ятиденна кількість препарату. Адже саме п'ять днів вакцина може зберігатися за температури вище мінус 70 градусів.
«Вже зараз сформовано близько 600 мобільних груп,які будуть займатися саме вакцинацією. Вони сформовані в основному на базі сімейних лікарів. З ними МОЗ разом з департаментами охорони здоров'я кожної області відпрацювали весь механізм: як вони їдуть, вакцинують, і хто ці люди, кого вакцинують», - пояснив заступник керівника Офісу Президента.
Перш за все, мобільні групи будуть приїжджати до лікарень та вакцинувати медиків,які працюють з хворими на COVID-19.
«Групи будуть їздити 20 днів, адже термін між першою вакцинацією і другою - саме 20 днів. Все розраховано так, щоб вони по області проходили за 20 днів всіх людей, яких повинні вакцинувати, а далі та ж група їде і проводить другий етап вакцинації», - повідомив він.
Відповідальність за логістику покладено на органи влади - центральні, місцеві та обласні.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Міністерстві охорони здоров'я закликають до вакцинації і заявляють про її безпеку під час пандемії .
Також повідомлялося, коли з'явиться українська вакцина від COVID-19 .