"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В середньому в українців у Німеччині після оплати всіх витрат на проживання у них щомісяця залишається понад 500 євро
Українські біженці, які проживають в Німеччині, щомісяця економлять у середньому 500 євро. А українцям в Польщі вдається заощаджувати в 4,5 раза менше. Це спонукає біженців переїжджати з Польщі до Німеччини.
Про це свідчить дослідження "Із Польщі до Німеччини. Нові тенденції міграції українських біженців". Його провели Міграційна платформа EWL та Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету на замовлення Канцелярії прем'єр-міністра Польщі.
Так, 38% опитаних українців у Німеччині заявили, що після оплати всіх витрат на проживання у них щомісяця залишається понад 500 євро (19,4 тисячі грн). Майже кожен п'ятий може заощаджувати від 100 до 300 євро (3,9-11,6 тисячі грн), ще 28% опитаних економлять від 301 до 500 євро (11,7-19,4 тисячі грн). 15% респондентів щомісяця заощаджують до 100 євро (3,9 тисячі грн), у 13% українців залишається понад 1000 євро (38,8 тисячі грн).
Аналогічне опитування у Польщі показало, що у 59% українців після оплати всіх витрат на проживання залишається майже в 4,5 раза менше - близько 4,3 тисячі грн. Через це зараз українці з Польщі почали перебиратися на територію Німеччини.
"Можливість більше заробити та заощадити спонукають українців переїжджати з Польщі до Німеччини. Також Німеччина є у топі зацікавлення роботою серед українців, які перебувають в Україні і шукають можливостей заробити закордоном", - каже директор міжнародної рекрутації Міграційної платформи EWL Марцін Колодзейчик.
За даними Євростату, з серпня 2022 року кількість зареєстрованих громадян України у Німеччині зросла на 410 тисяч. Дослідження EWL показує, що на рішення українців обрати Німеччину найбільше впливає соціальний фактор - наявність там друзів та знайомих (43%), привабливі соціальні виплати в Німеччині (42%), можливість накопичення більших заощаджень (38%) та пропозиції роботи з вищою зарплатою (27%).
Експерти Інституту вивчення економіки Мюнхена (ifo) провели опитування серед українців біженців у Німеччині. Результати показали, що жінки з дітьми повертаються в Україну за можливості. Водночас кількість чоловіків збільшилася.
Так, станом на червень-липень 2022 року серед усіх біженців з України у Німеччині частка чоловіків була лише 7%. Тоді як на сьогодні їх вже 21%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.