Головна
Життя
Будівництво
17:31, 8 Лютого
Информатор UA

Интро

Тернопільська обласна державна адміністрація повідомила, що програма президента України Володимира Зеленського Велике будівництво цього року охопить відразу декілька обїзних шляхів. Мова йде щонайменше про пять об'єктів. Зокрема, вже зараз розробляється проєктна документація для будівництва обїзної дороги довкола Теребовлі. Також оголошено тендер на закупівлю робіт з розробки проєктної документації обходу міста Бережани. Крім того, виділено кошти на ремонт дороги С-201026 (обїзна дорога Ланівців). Розпочато будівництво транспортної розвязки на перетині автомобільних доріг Р-39 та Р-41. І, нарешті, оголошено тендер на будівництво транспортної розвязки на північно-східній ділянці обходу Тернополя. Тернопільська ОДА наголошує: міські дороги не розраховані для такого навантаження, тому стратегічним завданням є будівництво та відновлення обїзних доріг. У цьому році 657 млн грн виділено також на утримання доріг місцевого значення. А це понад триста обєктів. Серед найбільших проєктів: ремонт вул. Білецької (Тернопіль) вартістю 40 млн грн., ремонт вул. Гайової (Тернопіль), що стане логічним завершенням робіт на дворівневій Гаївській розвязці тощо. Щодо доріг місцевого значення, то під час відбору проєктів, які будуть профінансовані у 2022 році, перевагу віддавали підїзним шляхам до закладів охорони здоровя, освіти та соціальної сфери, наголосили в ОДА. Також на Тернопільщині в цьому році заплановано відремонтувати вісім мостів. Як наголошував раніше координатор програми Велике будівництво, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, в ході реалізації програми вдалося знизити середню вартість 1 км дороги з 25 млн гривень у 2019 році до 20,7 млн гривень у 2021 році. Загалом же до 2024 року в Україні будуть побудовані або реконструйовані 24 тисячі км доріг.

«Велике будівництво» на Тернопільщині охопить зразу декілька об’їзних доріг

Читать на русском
«Велике будівництво» на Тернопільщині охопить зразу декілька об’їзних доріг

Планують відремонтувати не менш як п'ять доріг

Тернопільська обласна державна адміністрація повідомила, що програма президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цього року охопить відразу декілька об’їзних шляхів. Мова йде щонайменше про п’ять об'єктів.

Зокрема, вже зараз розробляється проєктна документація для будівництва об’їзної дороги довкола Теребовлі. Також оголошено тендер на закупівлю робіт з розробки проєктної документації обходу міста Бережани.

Крім того, виділено кошти на ремонт дороги С-201026 (об’їзна дорога Ланівців). Розпочато будівництво транспортної розв’язки на перетині автомобільних доріг Р-39 та Р-41.

І, нарешті, оголошено тендер на будівництво транспортної розв’язки на північно-східній ділянці обходу Тернополя.

Тернопільська ОДА наголошує: міські дороги не розраховані для такого навантаження, тому стратегічним завданням є будівництво та відновлення об’їзних доріг.

У цьому році 657 млн грн виділено також на утримання доріг місцевого значення. А це – понад триста об’єктів.

Серед найбільших проєктів: ремонт вул. Білецької (Тернопіль) вартістю 40 млн грн., ремонт вул. Гайової (Тернопіль), що стане логічним завершенням робіт на дворівневій Гаївській розв’язці тощо.

Щодо доріг місцевого значення, то під час відбору проєктів, які будуть профінансовані у 2022 році, перевагу віддавали під’їзним шляхам до закладів охорони здоров’я, освіти та соціальної сфери, наголосили в ОДА.

Також на Тернопільщині в цьому році заплановано відремонтувати вісім мостів.

Як наголошував раніше координатор програми «Велике будівництво», заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, в ході реалізації програми вдалося знизити середню вартість 1 км дороги з 25 млн гривень у 2019 році до 20,7 млн гривень у 2021 році. Загалом же до 2024 року в Україні будуть побудовані або реконструйовані 24 тисячі км доріг.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.