Вчені нарешті знайшли продукт, який допоможе позбутися запаху часнику з рота

Читать на русском

Навіть після ретельного чищення неприємний запах залишається у вашому диханні

Читать на русском
Часник та запах з рота
Він смачно пахне на кухні і страшенно пахне з рота

Навіть після ретельного чищення неприємний запах залишається у вашому диханні

Багато хто любить страви з часником. Але мало хто захоплений запахом з рота після нього. Дослідники стверджують, що вживання всього одного продукту дозволить суттєво зменшити запах часнику з рота.

Вчений-дієтолог з Університету штату Огайо, Шеріл Беррінджер за багато років знайшов ряд наукових рішень проблеми часникового дихання, у тому числі кислоти в яблуках та м'яті, а також жири в молоці. Наразі вона визначила ще одного можливого кандидата: йогурт.Вчені знайшли продукт, який допоможе позбутися запаху часнику з рота 1

Дослідники виявили, що білки, які містяться в продукті, добре нейтралізують сполуки на основі сірки, які викликають неприємний запах. У ході дослідження вчені помістили однакову кількість сирого часнику у скляні пляшки, а потім додали до них йогурти з різним вмістом жиру, білка та води.

Результати дослідження показують, що один тільки йогурт знижує майже всі (99%) основні леткі речовини сирого часнику, що викликають неприємний запах. Аналіз також показав, що йогурти з високим вмістом білка та жиру були найбільш ефективними для зменшення часникового запаху.

У ході експерименту вчені також перевірили дії йогурту на смажений часник. Однак у ході аналізу вони виявили, що обсмажування часнику саме собою значно зменшує кількість летких сполук, що викликають неприємний запах. Тепер автори дослідження вважають, що отримані ними результати закладають "добру основу вивчення різних білків", які надалі можна буде використовувати для створення ідеального продукту для знищення неприємного запаху часнику з рота.

Доктор Беррінджер також вважає, що грецький йогурт, який має більш високу цінність білка, ніж простий йогурт із цільного молока, може бути найефективнішим способом позбутися часникового дихання. У той же час вчені відзначають, що для ефективного усунення неприємного запаху йогурт необхідно вживати відразу після того, як ви з'їли страву з часником.

"Їжте часник і закусіть йогуртом відразу", - підсумувала Шеріл Беррінджер.

Користь часнику

При розумному вживанні часник допомагає зміцнити імунітет людини та зміцнити її захисні функції. Лікувальні властивості часнику полягає в його противірусному ефекті, він допомагає боротися нашому організму із застудними захворюваннями та є гарним помічником для профілактики цих захворювань. Фітонциди, що входять до його складу, найбільш активні у весняний період і допомагають у боротьбі з багатьма бактеріями та грибками. Часник корисний для серцево-судинної системи людини, що сприятливо впливає на зниження рівня холестерину в крові, корисний при підвищеному тиску, знижує ризик утворення тромбів у кровоносних судинах.

Для чоловіків можна виділити його сприятливий вплив на потенцію, а також використовують для лікування простатиту. Корисний часник і спортсменам, особливо при наборі м'язової маси, оскільки він блокує дію кортизолу та стимулює вироблення тестостерону. Для жінок з метою профілактики появи раку грудей та матки.Вчені знайшли продукт, який допоможе позбутися запаху часнику з рота 2

Протипоказання до вживання часнику: люди, які мають зайву вагу, повинні знати, що часник посилює апетит. Часник протипоказаний людям, які мають такі захворювання, як виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит, геморой, при захворюваннях нирок та печінки, епілепсія.
Не рекомендується вживати часник жінкам під час вагітності, а також годування груддю. Часник може спричиняти алергічні реакції в організмі людини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.