Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
15:21, 8 Серпня
Информатор UA

Интро

На YouTube став доступним перегляд відео з автоматичним перекладом субтитрів українською. Тепер можна дивитися оригінальний контент зі всього світу з перекладом.  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор.  "На зустрічах з Google ми неодноразово обговорювали доступність сервісів компанії українською мовою. Зокрема, і субтитрів на YouTube. Наша команда робить все, щоб більше світових продуктів та сервісів були доступні українською. Звертаємося з листами до компаній, ведемо переговори й досягаємо результатів", - заявив Федоров.  Нагадаємо, у Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців. Крім того, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Також Інформатор писав, що Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В YouTube з’явились субтитри українською

Читать на русском

Зараз спеціалісти працюють над тим, щоб більше сервісів були доступні українською

Читать на русском
В YouTube з’явились субтитри українською

Зараз спеціалісти працюють над тим, щоб більше сервісів були доступні українською

На YouTube став доступним перегляд відео з автоматичним перекладом субтитрів українською. Тепер можна дивитися оригінальний контент зі всього світу з перекладом. 

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор

"На зустрічах з Google ми неодноразово обговорювали доступність сервісів компанії українською мовою. Зокрема, і субтитрів на YouTube. Наша команда робить все, щоб більше світових продуктів та сервісів були доступні українською. Звертаємося з листами до компаній, ведемо переговори й досягаємо результатів", - заявив Федоров. 

Нагадаємо, у Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців. Крім того, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS.

Також Інформатор писав, що Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.