Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Онуфрій нарешті зробив заяву щодо російського громадянства
Після публікації розслідування УП про наявність російських паспортів у низці вищих представників УПЦ Московського патріархату, включаючи главу цієї церкви митрополита київського Онуфрія, ця духовна організація виступила з низкою спростування. Примітно, що версії про наявність чи відсутність російського паспорта в Онуфрія розходяться навіть у спростуваннях самої УПЦ МП.
Пресслужба УПЦ МП на офіційному порталі опублікувала заяву щодо розслідування про російські паспорти своїх священників. Зокрема, йдеться про митрополита Онуфрія. В УПЦ МП заявили, що Онуфрій не має російського громадянства і є виключно громадянином України.
"Блаженнійший Митрополит Онуфрій є громадянином України від народження і паспортами інших держав не володіє", – заявили в УПЦ МП.
Фраза "від народження" створює враження, ніби в Онуфрія ніколи не було російського паспорта. Однак сам митрополит згодом дав власний коментар і підтвердив, що російське громадянство все ж таки мав.
У своєму поясненні Онуфрій описав практично всю свою молодість. Він заявив, що хотів навчатися в Одеській духовній семінарії, але йому відмовили. Через це потім він провів 19 років у Троїце-Сергієвій лаврі в Підмосков'ї, де його прийняли. На територію України його перевели 1988 році, а після розпаду СРСР він залишився громадянином рф (хоча вже мав український паспорт також, за його словами).
"Громадянство рф при цьому автоматично продовжилося, але я ним не цікавився і не користувався, воно тоді не мало жодного значення, і за це ніхто не переслідував. Між Україною та росією були добрі братні відносини. Коли ці відносини стали погіршуватися, особливо в останні десять років, я залишив російське громадянство", – заявив Онуфрій.
Він також заявив, що від російського паспорту не відмовлявся, тому що думав завершити своє життя у Троїце-Сергієвій лаврі. Однак всю його надію, як каже Онуфрій, зруйнували погані стосунки між Києвом та москвою. За його словами, він вважає себе громадянином України, а російського паспорта в нього немає.
Раніше журналісти показали маєток митрополита УПЦ московського патріархату Павла Лебедя. Сам будинок коштує понад 1,3 мільйони доларів. На території також є окремий будиночок для гостей, а в основному приміщенні – дорогі меблі від італійських майстрів.
Правоохоронці оголосили про підозру двом священникам УПЦ московського патріархату в Черкаській та Житомирській області. Один з цих священників розхвалював путінський режим та виправдовував російську агресію проти України. Інший – вдарив по голові дитину, яка тримала національний прапор.
Нагадаємо, кияни підтримали петицію щодо припинення діяльності УПЦ МП в столиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.