Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Петицію Київрада має розглянути протягом десяти днів
Петиція про розірвання договорів Києва з Московським патріархатом набрала необхідну кількість голосів за один день. Її підписали понад 7 тисяч киян. Тепер петицію має розглянути Київрада, в результаті діяльність УПЦ МП в столиці можуть припинити.
Так, автори петиції вимагають розірвати договори оренди земельних ділянок та комунального обслуговування з УПЦ МП. Кияни пропонують позбавити Московський патріархат в місті базових благ та послуг. У петиції також зазначається, що так звана "Українська православна церква", відома в суспільстві як УПЦ МП - це ворожа до України колабораціоністська організація, яка де-факто виконує роль структурного підрозділу російської ФСБ в Україні.
"Функціонування ворожої церкви, яка виконує пропагандистські, шпигунські та інші підривні завдання ворога - це загроза національній безпеці України. Станом на березень 2023 року, згідно з соціологічними опитуваннями, понад 60% українців підтримують заборону УПЦ МП на території України", - вказують автори.
В Україні вирішили позбутися московської церкви. Почали з Києво-Печерської Лаври. Ще 29 Московський патріархат мав покинути святиню, проте "боротьба" за храм триває досі. На днях нові пристрасті навколо УПЦ МП розгорілися в Хмельницькому. Там священники Московського патріархату побили українського військового ще й намагалися зробити його винним. Виник скандал, під церквою зібралися мітингувальники. Обурені люди прийшли у храм, зібрали підписи, викинули попів та приєдналися до ПЦУ. Крім того, 4 квітня у Московського патріархату забрали всю землю у місті. Пізніше священник, що побив захисника, втік з Хмельницького.
Московський патріархат викорінили у Львові. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що місто прибрало зі своєї території храми УПЦ МП. Свято-Георгіївський собор у центрі Львова перейшов до Православної церкви України. А дерев'яний самобуд на Сихові - спальному районі, знесли екскаватором.
Нагадаємо, ізюмський священник УПЦ МП під час окупації Харківщини освячував російських загарбників. СБУ відкрила проти нього справу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.