“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Найчастіше порушували правила у Черкаській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Київській областях
Органи рибоохорони в березні виявили 3 559 порушень, третина з яких грубі. Загальний збиток державі склав 10 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Державного агентства рибного господарства.
Інспектори під ча рейдів вилучили понад 12 тонн водних біоресурсів та 7 911 заборонених знарядь лову. При цьому затримано 64 транспортних засоби.
Найбільшу кількість порушень зафіксовано у Черкаській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Київській областях, а також в Азовському морі.
«Державні інспектори виявили порушень майже на 10 млн грн. З них порушень на 5,5 млн грн зафіксував відділ оперативної роботи Держрибагентства, 1,2 млн грн - Черкаський рибоохоронний патруль, 804 тис. грн - Херсонське, 639 тис. грн - Полтавське і 584 тис. грн - Азовське басейнове управління», - йдеться у повідомленні.
Крім того, за березень направлено до судів 1 212 справ з адміністративних порушень і 38 кримінальних справ.
Нагадаємо, що з 1 квітня на більшості водойм України запроваджується нерестова заборона на ловлю риби.У кожному регіоні встановлюють певні норми, спираючись на температурний режим і особливості риби.
Як раніше повідомляв Інформатор, за січень 2021 року рибоохоронній діяльності завдали шкоди на 1,9 мільйона гривень. Також в Україні розробили додаткові механізми, направлені проти рибного браконьєрства .