Головна
Україна
17:10, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

7 бойовиків терористичної організації "днр" засудили до 15 років ув'язнення. Всі вони воювали на Сумщині у складі російських окупаційних військ. Їх засудили за державну зраду та участь у незаконних збройних формуваннях. Про це повідомили в СБУ, - передає Інформатор. За даними слідства, після широкомасштабного втторгненнярф усі зловмисники добровільно вступили до лав так званого 4 окремого мотопіхотного батальйону 119 полку народної міліції днр. "На тимчасово окупованій території Донеччини отримали військове спорядження і зброю. Після чого їх відправили до Бєлгородської області рф на короткострокове тренування. Звідти під керівництвом російських командирів відбули на Сумщину для військової служби у складі окупаційних військ", - йдеться у повідомленні. Встановлено, що всі вони брали участь у бойових діях проти Сил оборони України, облаштовували бойові позиції ворога і чергували на блокпостах, а також перевіряли осіб і авто. Усіх зловмисників українські захисники захопили в полон навесні під час звільнення області. Як карають зрадників України У березні цього року в Україні запровадиликримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років. Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області 33, Сумській 15, Київській 10. Нагадаємо, хакери зі Львовазламували та продавали росії акаунти українців. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні засудили 7 бойовиків "днр", які воювали на Сумщині, - СБУ

Читать на русском
В Україні засудили 7 бойовиків "днр", які воювали на Сумщині, - СБУ

Зловмисники проведуть за ґратами 15 років

7 бойовиків терористичної організації "днр" засудили до 15 років ув'язнення. Всі вони воювали на Сумщині у складі російських окупаційних військ. Їх засудили за державну зраду та участь у незаконних збройних формуваннях.

Про це повідомили в СБУ, - передає Інформатор. За даними слідства, після широкомасштабного втторгнення рф усі зловмисники добровільно вступили до лав так званого «4 окремого мотопіхотного батальйону 119 полку народної міліції днр».

"На тимчасово окупованій території Донеччини «новобранці» отримали військове спорядження і зброю. Після чого їх відправили до Бєлгородської області рф на короткострокове тренування. Звідти під керівництвом російських командирів «вояки» відбули на Сумщину для військової служби у складі окупаційних військ", - йдеться у повідомленні. 

Встановлено, що всі вони брали участь у бойових діях проти Сил оборони України, облаштовували бойові позиції ворога і чергували на блокпостах, а також перевіряли осіб і авто. Усіх зловмисників українські захисники захопили в полон навесні під час звільнення області.

Як карають зрадників України

У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.

Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.

Нагадаємо, хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.