Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
В Україні залишилось лише два мільярдери, такого не було як мінімум з 2006 року
В Україні залишилось лише двоє мільярдерів з тогорічних дев'яти. Це бізнесмени Рінат Ахметов та Віктор Пінчук. При цьому статки кожного з них впали більш ніж на третину порівняно з 2022 роком. У Ахметова зараз 6,59 млрд доларів, у Пінчука - 1,72 млрд доларів.
Як зазначає видання NV, ситуації, коли в Україні залишилось лише два мільярдери, не було як мінімум з 2006 року, відколи щоосені виходить новий список найбагатших бізнесменів.
Цьогоріч журнал презентував не сотню, а лише тридцять найбагатших українців. Рейтинг склали за допомогою експертів ІТ-компанії YouControl. Перша п'ятірка така:
Торік в першій п'ятірці були Максим Литвин з активами 2,3 мільярда доларів, Олексій Шевченко – 2,3 мільярда доларів, Костянтин Жеваго – 1,4 мільярда доларів. Далі йшли також Вадим Новинський, Геннадій Боголюбов, Сергій Тігіпко, Максим Поляков, Юрій Косюк, Микола Злочевський, Віталій Хомутиннік та інші.
Водночас прогнозують, що після закінчення війни до списку найбагатших увійдуть нові люди, які ніколи там не були. Здебільшого це представники ІТ та напрямку новітніх технологій.
Американський підприємець, голова компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск посідає перше місце у рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index. У червні 2023 року статки Маска збільшилися до $192 млрд.
Титул найбагатшої країни у світі належить Китаю. Зміни у верхах відбувались ще з 2021 року, коли США поступово втратили свій титул найзаможнішої країни. Про зміну у глобальній таблиці лідерів добробуту було оголошено у звіті McKinsey & Co. Дані цього звіту показали, що багатство Китаю стрімко зросло з 7 трильйонів доларів у 2000 році до неймовірних 120 трильйонів доларів у 2020 році. Водночас, багатство Сполучених Штатів зросло майже до 90 трильйонів доларів, не дотягуючи до першого місця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.