"Коли ти атакуєш елемент системи виживання противника - його ядерну тріаду - це означає, що рівень ризику зростає. Бо ніхто не знає, як саме відреагує інша сторона"
SHUMEI став виконавцем головного саундтреку до байопіку «Малевич»: у Київській картинній галереї відзняли кліп на пісню «Гуде вітер вельми в полі». Локацію обрали не випадково – саме тут, у 1930 році, відбулася перша і єдина персональна виставка робіт Малевича в Києві.
Як виглядали б в мультиках найбагатші українці
Останнім часом серед користувачів соцмереж набирає популярність додаток ToonMe. Він відомий тим, що в додатку є фільтри, які роблять людей на фото схожими на мультяшних персонажів Disney і Pixar. Завдяки цьому додатку можна подивитися, як би в мультфільмах цих компаній виглядали 10 найбагатших українців за версією Forbes.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Vector.