Маєток для найбагатших та Lamborghini: ЗМІ показали, як нардеп Столар відпочиває у Ніцці під час війни

Читать на русском

Автівка “біженця” коштує 300 тис. євро

Читать на русском
Вадим Столар
Вадим Столар відпочиває у Ніцці під час війни. Коллаж: Інформатор

Автівка “біженця” коштує 300 тис. євро

Народний депутат України із проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя (ОПЗЖ)” Вадим Столар зараз живе у Ніцці, поки в України триває велика війна. Там він орендує розкішний будинок та роз’їжджає на дорогому автомобілі.

Журналісти “Української правди” знайшли українського нардепа у французькому місті. У новому розслідуванні показали, як саме зараз живе Столар, поки мільйони українців залишаються в умовах війни.

Відомо, що VIP-біженець з “ОПЗЖ” орендує маєтому на Лазурному березі у комуні Сен-Жан-Кап-Ферра. Цей район вважається місцем для найбагатших людей. 

Крім того, журналісти знайшли автівки персоналу нардепа з українськими номерами. Втім, вони були без прапору.

Сам народний обранець їздить по Ніцці на розкішній жовтій Lamborghini Urus. Так заявили співрозмовники видання з бізнес-оточення Столара. Його автівка коштує близько 300 тисяч євро.

 

Політики-втікачі з України

Після 24 лютого 2022 року багато чоловіків стали на захист України. Але є й такі військовозобов'язані, які вирішили пересидіти війну за кордоном. Серед них опинився і дніпровський політик Святослав Олійник.

Крім того, нардепи з “ОПЗЖ”, які перейшли до групи “Відновлення України”Абрамовича-Столара, за інформацією ЗМІ, ще в середині лютого 2022 року виїхали з країни

25 травня 2023 року міністр внутрішніх справ Ігор Клименко попередив, що для тих, хто незаконно перетнув кордон при поверненні чекає покарання. Поки що невідомо, про що саме йдеться, тому що у МВС поки вивчають іноземний досвід для обмеження втікачів у правах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.