Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Наразі отримання документів для ввезення в країну таких машин прискорилося
В Україні перша воднева заправка з'явитися наступного року. У країні вже є два водневих авта.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Української водневої ради .
Наразі в країні вже зареєстрували дві автівки, які їздять на паливних елементах. У раді зазначають, що це дало поштовх для розвитку інфраструктури.
"Чому не будують водневі заправки? Тому що немає машин на водні. А чому немає машин? Тому що немає водневих заправок ... Основа для подальшого розвитку інфраструктури для водневого транспорту в Україні була закладена", - зазначив глава ради Олександр Репкін.
Він розповів, що процес сертифікації першого водневого авто був складним. Але зараз отримання документів для ввезення в Україну таких машин прискорилося.
"Ми вже відпрацювали механізм документального оформлення водневих авто. Як першопрохідці, витратили на це півтора місяці, але в подальшому весь процес буде займати лише три дні", - зазначив Репкін.
Такі автомобілі працюють на водневому паливному елементі, який виробляє енергію для електродвигуна. Це технічне рішення дозволяє взагалі відмовитися від двигуна внутрішнього згоряння. Автомобілі на звичайному паливі викидають в атмосферу оксид азоту та оксид сірки, які мають вкрай негативний вплив на здоров'я людей та стан навколишнього середовища. Водень не дає ніяких шкідливих викидів і повертається у навколишнє середовище у вигляді води та тепла.
Зазначимо, водень - це екологічне паливо не тільки для автівок, а також для поїздів та літаків.
Нагадаємо, в Україні зареєстрували перший водневий автомобіль.Крім того, у Німеччині запустили потяг на водневому паливі .
Раніше Інформатор повідомляв, що глава МЗС запросив США інвестувати у виробництво водню в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .