“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Повідомлень про руйнування та постраждалих внаслідок землетрусу в Україні немає
В Україні у п'ятницю, 14 квітня, зафіксували новий землетрус. Його магнітуда склала 3,2 за шкалою Ріхтера. За класифікацією він відноситься до ледве відчутних.
Про це свідчать дані Головного центру спеціального контролю. Землетрус зафіксували об 04:54 (за київським часом). Його епіцентр знаходився на відстані 11 кілометрів на схід від міста Іршава, Закарпатської області, на глибині чотирьох кілометрів.
"За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах", - зазначають фахівці.
Інформації про руйнування та постраждалих немає. Тих, хто відчув землетрус, просять залишити повідомлення (за посиланням). Це допоможе спеціалістам в уточненні його енергетичних параметрів.
Останній землетрус у цьому районі фіксували 5 квітня 2023 року. Його магнітуда склала 2,2 за шкалою Ріхтера. Він не ніс загрози для населення, за класифікацією відноситься до невідчутних.
Ризики землетрусу на території України є, але вони незначні. Про це сказав директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук, пише Укрінформ.
"У першу чергу повідомлення про ймовірність землетрусу в Україні поширюється з метою посіяти паніку серед населення. Безумовно, ризики є, але вони не такі значні, як на території Туреччини. І зараз говорити, що Україні загрожує такого ж роду масштабні землетруси, ми не можемо. Є відповідні фахівці, які можуть це підтвердити", - зазначив Демчук.
Раніше ми писали, що в Туреччині зафіксували новий землетрус. Крім того, у Румунії стався сильний землетрус.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.