Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Повідомлень про руйнування та постраждалих внаслідок землетрусу в Україні немає
В Україні у п'ятницю, 14 квітня, зафіксували новий землетрус. Його магнітуда склала 3,2 за шкалою Ріхтера. За класифікацією він відноситься до ледве відчутних.
Про це свідчать дані Головного центру спеціального контролю. Землетрус зафіксували об 04:54 (за київським часом). Його епіцентр знаходився на відстані 11 кілометрів на схід від міста Іршава, Закарпатської області, на глибині чотирьох кілометрів.
"За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах", - зазначають фахівці.
Інформації про руйнування та постраждалих немає. Тих, хто відчув землетрус, просять залишити повідомлення (за посиланням). Це допоможе спеціалістам в уточненні його енергетичних параметрів.
Останній землетрус у цьому районі фіксували 5 квітня 2023 року. Його магнітуда склала 2,2 за шкалою Ріхтера. Він не ніс загрози для населення, за класифікацією відноситься до невідчутних.
Ризики землетрусу на території України є, але вони незначні. Про це сказав директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук, пише Укрінформ.
"У першу чергу повідомлення про ймовірність землетрусу в Україні поширюється з метою посіяти паніку серед населення. Безумовно, ризики є, але вони не такі значні, як на території Туреччини. І зараз говорити, що Україні загрожує такого ж роду масштабні землетруси, ми не можемо. Є відповідні фахівці, які можуть це підтвердити", - зазначив Демчук.
Раніше ми писали, що в Туреччині зафіксували новий землетрус. Крім того, у Румунії стався сильний землетрус.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.