“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Діяльність таких урядів повела пенсійну систему в напрямку соціального популізму - підвищення пенсій без прив'язки до зростання реальних заплат
Українські пенсіонери опинилися в скрутному матеріальному становищі з кількох причин. Так, середня пенсія українців могла б скласти 6 тис. гривень.
Про це свідчать результати дослідження Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна "Чому українські пенсіонери бідують», передає Інформатор .
Ключова причина низьких пенсій - провал пенсійної реформи (перехід до накопичувальної системи). Реформа не запрацювала, тому що положення прийнятих законів не були доповнені необхідними змінами в податковому, фінансовому законодавстві, функціонуванні фондового ринку.
Серед основних причин дослідники, називають такі:
Так, впровадження обов'язкових накопичувальних пенсій, економічних реформ і збереження демографії 1990 року дозволили б забезпечити середню пенсію на рівні 5 971 грн / міс. замість існуючої у 3 500 грн / міс.
На низьку пенсію впливає, деградація демографічної структури за 30 років, коли чисельність українців у віці до 20 років зменшилася на 44%. Також впливає низький рівень зайнятості та міграція.
Зазначимо, у 2000 році Пенсійний фонд України був бездефіцитним, а вже у 2009 році структурний дефіцит ПФУ досяг 7% від ВВП.
Нагадаємо, в Україні збиралися з вересня 2021 року зробити так, щоб пенсіонери отримували пенсії на банківські карти.Крім того, Кабмін відклав переказ пенсій на банківські карти на два роки
Також Інформатор розповідав, як дізнатися, яка у вас буде пенсія .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .