“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українці перевищили частоту вживання антибіотиків у 6 разів, - Степанов
Українці в зв'язку з коронавірусною пандемією стали використовувати деякі антибіотики частіше у 5-6 разів. Як наслідок, наступає антибіотикорезистентність, тобто, звикання до цих препаратів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова на брифінгу МОЗ.
Міністр зазначив, що головна проблема полягає в самопризначенні і самолікуванні.
"Під час пандемії у нас споживання антибіотиків зросло за деякими групами у 5-6 разів. Саме споживання, адже деякі приймають антибіотики не за призначенням лікаря і без будь-яких підстав. Як наслідок, наступає антибіотикорезистентність - звикання до таких препаратів. Тоді, навіть якщо виникне гостра необхідність в прийомі антибіотиків, вони просто не подіють. Антибіотики повинні призначатися за рецептом лікаря і, відповідно, фармацевт повинен відпускати ці препарати пацієнтам в аптеці за рецептом. У питанні їх використання пацієнти повинні прислухатися виключно до рекомендацій лікарів», - резюмував глава МОЗ.
Антибіотикорезистентність - звикання мікроорганізмів-збудників інфекції до препарату. При постійній взаємодії з ним мікроорганізми стають стійкими до антибіотику. Таким чином, останні втрачають свою силу. Явище матиме наслідком те, що ефективність препаратів знижується або пропадає зовсім.
При цьому, людина не може стати стійкою до антибіотика. Антибіотикостійкість - це властивість мікроба, а не людини чи іншого організму, інфікованого мікробом.
Раніше Інформатор повідомляв, правоохоронці відкрили 99 кримінальних справ проти тих, хто намагався нажитися на пандемії.
Крім того, за станом на 9 грудня в Україні зайняті 48% лікарняних ліжок для пацієнтів з COVID-19. Всього в країні введено 62 198 таких ліжок.