Головна
Шоу-біз
Кіно
15:23, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

В неділю, 21 серпня, по всій Україні у мережі кінотеатрів Планета Кіно та Multiplex почали показувати анімаційні уроки ДСНС на тему актуальних загроз сьогодення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Такі мультики мають навчити дітей та дорослих правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та під час повітряної тривоги. Короткометражки включають на початку основних сеансів з сімейним контентом та мультфільмів у прокаті. ятайте, яким би цікавим не був перегляд, під час сигналу Повітряна тривога необхідно обовязково йти в укриття!, - нагадали в ДСНС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В кінотеатрах України будуть показувати мультики про правила безпеки

Читать на русском
В кінотеатрах України будуть показувати мультики про правила безпеки

Короткометражні мультфільми будуть перед початком сеансу

В неділю, 21 серпня, по всій Україні у мережі кінотеатрів Планета Кіно та Multiplex почали показувати анімаційні уроки ДСНС на тему актуальних загроз сьогодення. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Такі мультики мають навчити дітей та дорослих правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та під час повітряної тривоги». Короткометражки включають на початку основних сеансів з сімейним контентом та мультфільмів у прокаті.

«Пам’ятайте, яким би цікавим не був перегляд, під час сигналу «Повітряна тривога» необхідно обов’язково йти в укриття!», - нагадали в ДСНС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.