«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Кліп "Запах твого волосся" – це візуальна поема про любов і втрату. Головний герой, якого грає фронтмен гурту Дмитро Жук, блукає порожніми просторами, сповнений присутністю коханої, що зникла з його життя.
За словами гендиректора музею Кобзаря, віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка
В Instagram з’явилася офіційна сторінка українського поета Тараса Шевченка. Її створили за допомогою штучного інтелекту. А презентував Національний музей Шевченка у співпраці з нейромережею RAVATAR.
Про це повідомляється на сторінці музею у Facebook. Соціальний проєкт присвячений популяризації багатогранного українського мистецтва.
“Результатом нашого першого спільного проєкту з RAVATAR стало втілення постаті Тараса Шевченка в цифровому просторі за допомогою штучного інтелекту. Створений віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка, а також володіє великою базою знань, яка охоплює повний спектр його творів. Слідом за цим досягненням наша співпраця призвела до заснування постійно оновлюваної сторінки ШІ Тараса Шевченка в Instagram”, – йдеться у повідомленні.
За словами генерального директора музею Дмитра Стуса, у новому цифровому просторі мудрість Кобзаря виходить за рамки часу на перетині культурної спадщини та технологічних інновацій. Зокрема, вона робить історію української культури не просто пережитком минулого, але й оживляє її для майбутніх поколінь.
Національне агенство з питань запобігання корупції змінює підхід до відбору та перевірок декларацій за допомогою штучного інтелекту. Якщо раніше вдавалося перевірити лише 1% із загальної кількості, то тепер “машина” допомагає охопити третину. Нововведення запрацювало з 27 грудня.
Також школярі в Україні активно використовують технологію штучного інтелекту. Зокрема, для виконання домашніх завдань та на уроках. Про це свідчать результати дослідження компанії Factum Group Ukraine за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Крім того, технологію ШІ також використовує уряд нашої держави у війні з росією. Зокрема, для розпізнавання і розшифровки супутникових знімків, розпізнавання цілей на полі бою. Також ШІ використовують для розвитку технологій захоплення цілей для дронів, для розпізнавання обличчя та прогнозування засобів, якими можна вражати певні цілі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.