“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Червень з кожним днем стає теплішим, подекуди спекотнішим
9 червня на заході та півночі вдень пройдуть дощі. Однак вони будуть короткочасними. Також можливі грози. А ось мешканцям Закарпаття варто очікувати зливи. В інших регіонах України опадів не прогнозують.
На заході буде трішки прохолодніше, ніж на сході. У західних областях буде від + 21 до + 26. У Карпатах перед вихідними не варто очікувати більше ніж +18. На півночі буде дещо тепліше - від +25 до +27 (а подекуди до +29). У центрі країни буде від +26 до +28.
Температура на сході вдень становитиме від +26 до +28. Так само буде й на півдні, за винятком Криму, де прогнозують від +23 до +25 градусів тепла.
Яка температура повітря очікується 9 червня в обласних центрах України:
Фактично на усій території України переважає континентальний клімат. Сезонність у всіх областях чітко виражена. Тільки в східних та південних областях клімат більш м’який, а календарна зима триває всього 2-3 місяці.
Традиційно для країни перший місяць літа доволі мінливий. Сонячні дні можуть різко змінюватись на хмарні. Велика кількість опадів та короткочасні грози в червні — звична справа. На сході та півдні середня червнева кількість опадів коливається в межах 44-58 мм, в центральних областях, на заході та в Карпатах — до 90-114 мм.
У порівнянні з травнем, температура в червні збільшується на 3-4 градуси. Середня температура — 16-17 градусів із позначкою плюс. Абсолютний мінімум було зафіксовано ще в 1950-му році. Тоді температура в м. Олевську опустилась до -1,9ºС. Абсолютний же максимум червня було зафіксовано в 1934-му році. На термометрі в м. Сараті було відзначено +39,6ºС.
Нагадаємо, Україну цього тижня накриють три магнітні бурі. Одна з них припадає сьогодні, а третя очікується 10 червня. В цей день країну накриє магнітна буря середнього рівня (4 бали).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.