«Він Поруч» – це україномовна версія хіта «Он Рядом», який вперше прозвучав у 2009 році та став справжньою класикою для мільйонів слухачів. «Він Поруч» – це історія про підтримку, силу та віру в себе.
Договір вже підписали керівники декількох країн та генеральний директор ВООЗ
Україна приєдналася до понад 10 країн для створення Міжнародного договору з реагування на пандемію, а також рівноправного та справедливого розподілу вакцин. Договір вже підписали керівники декількох країн і генеральний директор ВООЗ.
Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України, - передає Інформатор .
Комюніке з Міжнародного договору про пандемію підписали керівники держав і урядів Португалії, Румунії, Великобританії, Німеччини, Руанди, Кенії, Республіки Корея, Чилі, Коста-Ріки, Албанії, Південної Африки, Тунісу, Іспанії, Сербії, Греції, Індонезії, України та інших країн, а також генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус і президент Європейської Ради Шарль Мішель.
"Сьогодні ми сподіваємося, що у спільній боротьбі з пандемією COVID-19 ми зможемо побудувати міцну міжнародну архітектуру охорони здоров'я,яка захистить майбутні покоління. Будуть інші пандемії та інші серйозні надзвичайні ситуації в області охорони здоров'я. Жоден уряд або багатостороннє агентство не може впоратися з цією загрозою поодинці. Питання не в тому, чи буде це, а в тому, коли. Разом ми повинні бути більш підготовленими, щоб прогнозувати пандемії, запобігати їм, виявляти й оцінювати їх і ефективно на них реагувати, забезпечуючи високий рівень координації", - йдеться у повідомленні.
Країни повинні разом працювати над Міжнародним договором про готовність до пандемії і реагуванні на неї.
"Таке відновлене колективне зобов'язання стане важливою віхою в посиленні готовності до пандемії на найвищому політичному рівні. Договір буде заснований на Статуті ВООЗ і, із залученням ключових організацій в цій сфері, буде підтримувати принцип "здоров'я для всіх".Наявні інструменти світової охорони здоров'я, особливо міжнародні медико-санітарні правила, стануть основою такого договору, забезпечуючи міцну і перевірену основу, яку ми зможемо розвивати та вдосконалювати", - йде мова у повідомленні.
Нагадаємо, передавання коронавірусу від кажанів людям через іншу тварину є найбільш імовірним сценарієм. Витік вірусу з лабораторії надзвичайно малоймовірний.
Також Інформатор писав, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) звернулася до забезпечених країн та закликала поділитися надлишками COVID-вакцини з бідними країнами.Особливо з тими, які донині не розпочали вакцинацію громадян, що входять до категорії груп ризику.