“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Посилений карантин був ефективним
Епідемічна ситуація в Україні дозволяє повернутися до адаптивного карантину. Найближчими днями Кабмін прийме рішення про встановлення в регіонах рівнів епідемічної небезпеки - “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого” і “червоного”.
Про це в своєму Telegram каналі розповів Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України, - передає Інформатор .
За словами міністра, посилений карантин був ефективним і завдяки йому в країні знизився рівень захворюваності на COVID-19.
"В Україні зараз спостерігається контрольована і стабільна ситуація щодо поширення коронавірусу. Посилений карантин був дійсно ефективним інструментом, який знизив навантаження на медичну систему і сприяв розриву ланцюга захворюваності. Наразі лікарні забезпечені всім необхідним і там зараз знаходиться близько 18,3 тисячі госпіталізованих", - розповів Шмигаль.
До слова, в грудні в медичних закладах перебувало понад 28 тисяч людей з діагнозом або підозрою на COVID-19.
Нагадаємо, зараз в деяких регіонах України є можливість послабити обмеження до рівня «жовтої» або «зеленої» зон карантину .
Також Інформатор писав, що в Україні під час вакцинації планують використовувати цифрові інструменти.МОЗ розробило модуль імунізації для внесення даних в електронну систему про вакцинацію пацієнтів.