Українські спортсмени здобули 16 медалей на Кубку Європи з лижних перегонів та біатлону

За три дні змагань національна збірна здобула 16 нагород

Українські спортсмени виступили на відкритому кубку Європи з лижних перегонів та біатлону, що проходив у Фінляндії. Національна збірна здобула 16 нагород: 4 золоті, 6 срібних та 6 бронзових медалей.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Мінсоцполітики України .

У змаганнях взяло участь 20 країн, Україну представляли 35 спортсменів.

• Олександр Казик – 1 срібна медаль,
  • Юлія Батенкова-Бауман – 1 срібна медаль.

Бронзові нагороди здобули:

• Василь Кравчук – 2 бронзові медалі,
  • Тарас Радь – 1 бронзова медаль,
  • Анатолій Ковалевський – 1 бронзова медаль,
  • Сергій Романюк – 1 бронзова медаль,
  • Юлія Батенкова-Бауман – 1 бронзова медаль.

Зазначимо, попереду на спортсменів чекає чемпіонат світу, який відбудеться у січні 2022 року у Норвегії та зимова Паралімпіада-2022 у Пекіні.

Нагадаємо, українські лижники вибороли три срібні медалі на турнірі в Польщі. Окрім того, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг.

Також Інформатор писав, що у українського тенісиста у крові знайшли амфетамін під час виступу на турнірі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут