Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Науковці показали колекцію фото закоханих тваринок
На честь Дня святого Валентина українські полярники зі станції «Академік Вернадський» показали закоханих пінгвінів. Чудові моменти зняли на фото науковці Сергій Глотов та Марта Дзиндра. Їх опублікували в Національному антарктичному науковому центрі.
«Війна розлучила тисячі закоханих людей. Багато хто зараз далеко від своїх других половинок, які героїчно тримають фронт, і дуже сумує за ними. Щоб цього дня ви усміхнулися, ми попросили наших біологів з 27-ї УАЕ зібрати невеличку колекцію фото закоханих пінгвінів. Віримо, що любов і добро неодмінно здолають зло і темряву. Нехай усі наші кохані повертаються до нас якнайшвидше – з миром і Перемогою», – кажуть полярники.
Це — єдина українська антарктична станція. Розташована на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Вона працює постійно і є метеорологічною та географічною обсерваторією. Головне призначення станції — проведення наукових досліджень в Антарктиді. Для виконання цієї задачі підпорядкували всю життєдіяльність станції та Національного антарктичного наукового центру.
Заснована в 1947 році як британська станція «Фарадей», у 1954 її перенесли на острів Галіндез. У лютому 1996 року Британія передала її Україні, станцію тоді перейменували на честь видатного українського вченого, академіка Володимира Вернадського, першого президента НАН України. Під час передачі Україна сплатила за неї символічну ціну в один фунт стерлінгів.
Субантарктичні пінгвіни – це найпоширеніший вид пінгвінів на острові Галіндез. Спостереження за циклом життя та динамікою пінгвінів – один з важливих етапів роботи українських біологів. Отримана інформація дозволяє зрозуміти, як зміна клімату впливає на антарктичних тварин і як вони на це реагують.
Нагадаємо, рятувальники пропонують дарувати особливі подарунки на День святого Валентина.
Також Інформатор писав, що до Дня святого Валентина «Укрзалізниця» запускає потяг для закоханих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.