Головна
Україна
Події
15:58, 8 Червня
Информатор UA

Интро

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати фінансову допомогу. Її надаватиме Червоний Хрест разом із Міністерством соціальної політики. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінсоцполітики України. Що передбачає програма допомоги Фінансову допомогу надаватимуть малозабезпеченим сім'ям із постраждалих регіонів. Розмір допомоги становить 2 500 гривень на особу на місяць. Запланована тривалість програми 3 місяці. Хто отримає допомогу Сім'ї, які мають офіційний статус незаможної та зареєстровані у Міністерстві соціальної політики України, До 24 лютого сім'я проживала в одній з громад, яка постраждала від війни. Список областей, де в окремих громадах надаватимуть грошову допомогу Донецька, Луганська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська. Чи потрібно реєструватися для отримання допомоги Реєструватися для участі в програмі не потрібно, кошти будуть виділені особа які відповідають критеріям на основі інформації, отриманої МКЧХ від Міністерства соціальної політики. Ні Мінсоцполітики, ні Червоний Хрест не реєструватимуть одержувачів онлайн чи будь-яким іншим способом у рамках цієї програми. Стережіться шахраїв і будьте обережні зі своїми особистими даними. Як будуть перераховані кошти Кошти будуть перераховані на банківський рахунок, інформація про який зареєстрована у Мінсоцполітиці, або готівкою, яку можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку. Коли будуть здійснені платежі Кошти надійдуть у перші тижні червня. Чи повідомлять сім'ї про включення до програми Одержувачі допомоги, номер телефону яких доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від МКЧХ. Після цього прийде повідомлення від ПриватБанку про переказ коштів. З питань, пов'язаних із виплатами, звертайтесь до контактного центру МКЧХ: 0 800 300 155. Нагадаємо, переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, в Україні виплачують пенсії тим, хто перебуває на окупованих територіях. Також Інформатор писав, які виплати отримають українські біженці у Канаді. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українцям виплатять 2500 гривень допомоги: хто може отримати

Читать на русском
Українцям виплатять 2500 гривень допомоги: хто може отримати

Кошти перерахують на банківський рахунок

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати фінансову допомогу. Її надаватиме Червоний Хрест разом із Міністерством соціальної політики.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінсоцполітики України

Що передбачає програма допомоги

Фінансову допомогу надаватимуть малозабезпеченим сім'ям із постраждалих регіонів. Розмір допомоги становить 2 500 гривень на особу на місяць. Запланована тривалість програми – 3 місяці.

Хто отримає допомогу

 • Сім'ї, які мають офіційний статус незаможної та зареєстровані у Міністерстві соціальної політики України,
 • До 24 лютого сім'я проживала в одній з громад, яка постраждала від війни.

Список областей, де в окремих громадах надаватимуть грошову допомогу

 • Донецька,
 • Луганська,
 • Запорізька,
 • Житомирська,
 • Київська,
 • Миколаївська,
 • Сумська,
 • Харківська,
 • Херсонська,
 • Чернігівська.

Чи потрібно реєструватися для отримання допомоги 

Реєструватися для участі в програмі не потрібно, кошти будуть виділені особа які відповідають критеріям на основі інформації, отриманої МКЧХ від Міністерства соціальної політики.

Ні Мінсоцполітики, ні Червоний Хрест не реєструватимуть одержувачів онлайн чи будь-яким іншим способом у рамках цієї програми. Стережіться шахраїв і будьте обережні зі своїми особистими даними.

Як будуть перераховані кошти

Кошти будуть перераховані на банківський рахунок, інформація про який зареєстрована у Мінсоцполітиці, або готівкою, яку можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Коли будуть здійснені платежі

Кошти надійдуть у перші тижні червня.

Чи повідомлять сім'ї про включення до програми

Одержувачі допомоги, номер телефону яких доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від МКЧХ. Після цього прийде повідомлення від ПриватБанку про переказ коштів. З питань, пов'язаних із виплатами, звертайтесь до контактного центру МКЧХ: 0 800 300 155.

Нагадаємо, переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, в Україні виплачують пенсії тим, хто перебуває на окупованих територіях. 

Також Інформатор писав, які виплати отримають українські біженці у Канаді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.