Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Мінкульті заявили, що в роботу національного телемарафону внесуть зміни, чого вони торкнуться - поки невідомо
На національний телемарафон "Єдині новини" чекає трансформація. В Мінкульті пояснили зміни тим, що сьогодні українці хочуть отримувати дещо іншу інформацію. Деталі наразі невідомі.
Про зміни в роботі телемарафону в інтерв’ю "Главкому" повідомив виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Він відмовився розкривати деталі до моменту отримання конкретних результатів.
"Що люди хочуть сьогодні? Більше практичної інформації, цільової, з лінії фронту. Вони хочуть бачити більше воєнкорів, більше розуміння того, що відбувається, де відбувається. Разом з тим слід дотримуватися інформаційного балансу, маю на увазі чутливий контент", - розповів виконувач обов’язки міністра.
Карандєєв висловив упевненість в тому, що після повномасштабного вторгнення єдиний телемарафон забезпечив людей перевіреною і нецензурованою інформацією. Яка, за його словами, була "хоч не повною, але точно не фейковою".
"Також на початку повномасштабної війни був виклик, коли майже всі великі телевізійні компанії одразу опинилися у фінансовій скруті. Обвалився повністю рекламний ринок. І за які кошти було існувати? Конфігурація, яка була сформована, дозволила забезпечити роботу найбільш потужних телеканалів, які забезпечують сталість інформаційного процесу в країні", - додав Карандєєв.
Відомо, що телемарафон має рівень довіри серед українців менш як 30%. І цей відсоток постійно знижується. Він навіть не потрапив до ТОП-3 надійних джерел інформації про війну.
В січні цього року на сайті президента України навіть зареєстрували петицію з проханням перенаправити кошти з телемарафонів "Єдині новини" та FREEDOM на потреби ЗСУ. За словами активістів, ці проєкти дуже дорогі. У 2022 та 2023 роках на них з бюджету країни виділили 2,13 млрд грн. На ці кошти можна було б придбати 21,5 тисячі квадрокоптерів DJI Mavic 3 або 4000 пікапів.
Що цікаво, наприкінці квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що найближчим часом у роботі телемарафону "Єдині новини" жодних змін не буде. Тим паче його ніхто не збирається скасовувати. Прем'єр наголосив, що завдяки телемарафону до українців доносяться правдиві дані, розвіюються російські наративи та спростовуються ворожі ІПСО.
Нагадаємо, працівників телемарафону забронювали від мобілізації. Йдеться про журналістів і співробітників таких телеканалів, як "Ми - Україна", 1+1, ICTV, "Інтер", "Рада", "Суспільне".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.