“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У минулому році Україна займала 96 місце
Міжнародна аналітична організація Legatum Institute щорічно складає рейтинг добробуту країн. Україна в цьому році зайняла 92 місце. Це найгірший показник серед країн Східної Європи.
Про це повідомляє Legatum Institute,- передає Інформатор.
Всього в рейтингу оцінювали 167 країн.
Дослідження показало, що на позицію України істотно впливає війна на Донбасі. Вона знижує показник безпеки країни (144-е місце за цією ознакою), і в цілому всієї Східної Європи.
Крім цього, в Україні, в порівнянні з іншими східноєвропейськими країнами, гірша ситуація в області свободи зібрань та об'єднань (93-е місце за цією ознакою).
Дослідники відзначають, що пандемія COVID-19 має великий вплив на добробут всіх країн у 2020 році. Але світ в цілому демонструє позитивну тенденцію до процвітання за останнє десятиліття.
«147 з 167 країн, що входять до переліку, демонструють зростання показників процвітання за останнє десятиліття, створивши міцну основу для подолання поточної пандемії», - відзначають у Legatum Institute.
Цього року Україна піднялася на чотири позиції (з 96-го місця), а за одинадцять років (з 2009 року) країна опустилася в рейтингу на шість позицій.
Перше місце в рейтингу займає Данія, потім йде Норвегія і Швейцарія. Росія на 76-му, Білорусь - на 69-му місці. Найгірші показники процвітання має Центральноафриканська республіка - 166-е місце і Південний Судан - останнє 167-е місце.
Раніше Інформатор писав, що Україна зайняла 123-тє місце в рейтингу найщасливіших країн світу.