"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Глава дипломатії ЄС заявив, що дії та заяви України змогли підштовхнути процес розширення
Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель повідомив, що у майбутньому існує необхідність в розширенні ЄС. Зараз між лідерами країн точаться дискусії, чи коли саме це робити та, чи варто взагалі. Проте, за його словами, заявка України на вступ до союзу цей процес пришвидшила.
Про це він повідомив на неформальній зустрічі лідерів ЄС у Гранаді. Наголошується, що на цій зустрічі обговорюватиметься дата розширення спільноти.
"Добре мати ціль, добре мати горизонт. Це політичний горизонт. Мета фіксованої дати – для того, щоб мобілізувати політичну енергію, щоб почати рухатися. Це не означає, що це буде точною датою. Якщо у нас не буде горизонту, люди почнуть думати: "Добре, у нас є час". Та у нас немає часу", - сказав Боррель.
Він зазначив, що в ЄС почалась дискусія щодо дати можливого розширення після того, як глава Євроради Шарль Мішель запропонував як орієнтир 2030 рік. Боррель очікує пришвидшення цього процесу. Він сказав, що Україна в цьому дуже допомогла.
"Україна "підштовхнула" чергу, і черга буде рухатися, і ми будемо рухатися швидше", - заявив він.
Україна на дорозі до ЄС
Голова Європейської Ради Шарль Мішель припустив, що Україна стане членом ЄС у 2030 році. Однак, щоб це сталось, треба аби і ЄС, і Україна пішли на певні кроки. Від України вимагається втілення європейських реформ, а від Євросоюзу адекватне розуміння, як буде існувати блок у майбутньому. Він сказав, що українці мають боротися з корупцією та зробити законодавство таке як в країнах ЄС. Зі свого боку, європейці хочуть зрозуміти їх пріоритети та на що вони хочуть витрачати гроші. За його словами, цей процес має пришвидшитись.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль раніше повідомляв, що Україна зробить за два роки усі потрібні дії, аби чітко відповісти ЄС, що держава готова до вступу у політичний та економічний союз з країнами Європи. Він також додав, що не чекає, що нашу країну швидко візьмуть до блоку, і це не буде автоматично, адже 27 країн-учасниць має ще схвалити відповідне рішення. Однак український уряд буде працювати над вступом та виконувати вимоги європейців у найшвидший термін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.