Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Євросоюзу час ставати серйозним геополітичним гравцем, тому гаяти час у питанні розширення блоку не варто, впевнений очільник ЄР
Голова Європейської Ради Шарль Мішель припустив, що Україна стане членом ЄС у 2030 році. Кроки для цього мають зробити обидві сторони. Зокрема, Київ має проводити реформи, а Євросоюз - сформувати чітке розуміння щодо майбутніх перспектив блоку. Розширення ЄС необхідне у тому числі через посилення впливу рф та Китаю у Європі.
Процвітання та безпека України є в інтересах ЄС. Зі свого боку Україна довела, що вона належить Євросоюзу. Про це Мішель розповів в інтервʼю німецькому виданню Spiegel.
"Україна може приєднатися до ЄС у 2030 році, якщо обидві сторони зроблять домашнє завдання. Україна та інші країни-кандидати повинні проводити реформи, боротися з корупцією та відповідати вимогам законодавства. Ми в ЄС повинні чітко розуміти, чого ми хочемо досягти разом, які наші пріоритети та на що ми хочемо витрачати гроші. І нам потрібно прискорити процеси прийняття рішень", - висловив впевненість голова Європейської Ради.
За словами Мішеля, не варто очікувати, що процес розширення ЄС відбуватиметься легко. Водночас, за його словами, "ми не можемо більше гаяти час". У якості прикладу Мішель навів ситуацію на Західних Балканах.
"Країни Західних Балкан, наприклад, 20 років чекали на вступ до ЄС, там посилюється вплив росії та Китаю. І процвітаюча та безпечна Україна є нашим інтересом. Їхній нещодавній опір росії показав, що Україна належить до ЄС. І скоро, не колись. Роблячи це, ЄС також довів би, що він здатний до геополітичних дій", - додав Мішель.
Країни ЄС надали Києву статус кандидата на членство в ЄС у червні цього року. Але щоб стати членом Євросоюзу нашій країні потрібно виконати сім умов. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля станом на вересень Україна повністю завершила виконання рекомендацій Єврокомісії.
Лідери Євросоюзу оголосили про готовність почати переговори щодо вступу України. У якості дати – названий грудень поточного року. Зазначається, що навіть війна з РФ не завадить цим планам, пише видання Politico з посиланням на неназваних європейських дипломатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.