"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Війна не завадить Брюсселю і Києву почати переговори про вступ України в ЄС
Лідери Євросоюзу оголосили про готовність почати переговори щодо вступу України. У якості дати – названий грудень поточного року. Зазначається, що навіть війна з РФ не завадить цим планам.
Про це повідомляє видання Politico, яке посилається на європейських дипломатів. У їх звіті йдеться, що Україна значно просунулась у виконанні поставлених задач, тож є всі передумови про позитивне рішення. Проблемною лишається тільки одна умова. Вона стосується меншин.
"Лідери Європейського Союзу готуються дати Києву зелене світло для початку офіційних переговорів про приєднання до блоку 27 країн до кінця року", – йдеться у повідомленні.
Дипломати зазначили, що ЄС має намір розширитися до 35 членів із 27 поточних. Тож Україна може стати однією з нових країн економіко-політичного блоку. Заяву планують зробити під час грудневого саміту, на якому будуть присутні лідери усіх країн ЄС.
Країни ЄС надали Києву статус кандидата на членство в ЄС у червні цього року. Але щоб стати членом Євросоюзу нашій країні потрібно виконати сім умов. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля станом на вересень Україна повністю завершила виконання рекомендацій Єврокомісії.
Окрім того, державою було ухвалено цільову програму "Єдність у різноманітності". Її мета – створення умов для реалізації прав та можливостей національних меншин та корінних народів.
Більшість європейських країн підтримують вступ України до Євросоюзу. Найбільшу підтримку продемонструвала Литва, а найменшу – Угорщина. Тому ймовірність позитивного рішення у цьому питанні дуже висока.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.