"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Дипломат Катерина Зеленко заявила, що цей захід має базуватися на правилах ООН
Україна може погодитись на участь в мирному саміті під керівництвом Китаю за участі Росії. Про це заявила посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко. За її словами, Київ буде представлений на цьому заході, якщо він базуватиметься на правилах ООН.
Крім цього дипломат підкреслила, що Україна "не бачить і ніколи не бачила Китай своїм опонентом". Натомість Київ хоче бачити Пекін "своїм другом". Про це Зеленко розповіла в інтервʼю South China Morning Post.
Так, за словами Зеленко, Україна розгляне можливість участі в мирному саміті під керівництвом Пекіна за участю обох воюючих сторін, якщо переговори базуватимуться на "правилах і принципах, закріплених у Статуті (та) міжнародному праві ООН". Водночас дипломат висловила вдячність азійським країнам за участь у Саміті миру, якій відбувся з ініціативи Києва у Швейцарії минулого тижня. Цю подію вона назвала "великим успіхом".
"Встановити мир ніколи не буває легко, це має свою ціну, але ціна бездіяльності вища", - додала Зеленко.
Також вона відзначила сказала, що між Україною та Південно-Східною Азією є можливість для поглиблення співпраці. Дипломат висловила надію на більш активну участь людей з регіону, зокрема, у проектах післявоєнної відбудови.
Нагадаємо, Китай відмовився від участі у Саміті миру 15-16 червня, оскільки на нього не була запрошена Росія. Однак Пекін раніше представив власний "мирний" план, у якому росіяни з агресора перетворюються на одну зі сторін "конфлікту".
Так, Китай намагається переконати країни, що розвиваються, приєднатися до мирного плану з шести пунктів, який він розробив з Бразилією минулого місяця. Пропозиція закликає до скликання міжнародної мирної конференції, "проведеної в потрібний час, визнаної як Росією, так і Україною, з участю всіх сторін, а також справедливим обговоренням усіх мирних планів".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.