У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Ситуація на кордоні з білоруссю залишається контрольованою
На Півночі України зводять стіну на кордоні з білоруссю. Вже облаштовано близько 3 кілометрів залізобетонного паркану з колючим дротом. Роботи тривають.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко. Такі ж роботи ведуться у Рівненській та Житомирській областях.
"На Півночі кипить робота – тут зводять стіну на кордоні з Білоруссю. Рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом – це інженерні загородження, які будують на Волині. Таким чином вже облаштовано близько 3 кілометрів кордону, роботи тривають. Це ще не все, але подробиць розкривати не будемо", - наголосив Тимошенко.
Також роботи ведуться і в Рівненській, і в Житомирській областях. Зводять фортифікаційні споруди та облаштовують кордон також і в регіонах, які межують з територією росії. Українські прикордонники 24/7 відстежують ситуацію, мають все необхідне обладнання для того, щоб побачити ворога далеко в тилу.
"Над облаштуванням кордону системно працює обласна влада та місцевий бізнес. Ми всі хочемо захисту, ми робимо все, щоб зупинити навіть гіпотетичне просування ворога", - додав Тимошенко.
В ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що ситуація на кордоні з білоруссю залишається контрольованою. Українські військові готові до будь-якого розвитку подій.
На початку повномасштабного російського вторгнення окупанти використали територію білорусі для наступу на Київську область. Ворогу вдалося значно просунутися, однак через деякий час українським захисникам вдалось звільнили Київську область від окупантів. На жаль, ціна була досить високою. Наразі ймовірність наступу з боку Білорусі малоймовірна. Однак ця загроза існує, адже білорусь продовжує підтримувати збройну агресію російської федерації проти України, надаючи їй інфраструктуру, територію та повітряний простір.
Додатково триває формування російсько-білоруського угрупування військ. У складі прикордонних військ республіки білорусь створюють підрозділи операторів ударних БПЛА. Військовослужбовці 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади збройних сил республіки білорусь у якості "братської" допомоги закупили для потреб російських військових до 100 комплектів індивідуальних аптечок, розвантажувальних жилетів та іншого екіпірування. Правоохоронні органи білорусі посилили заходи з пошуку та затримання громадян з проукраїнською позицією або критикують владу, чи війну проти України. Що чекає на окупантів у разі нового наступу з білорусі — читайте тут.
Нагадаємо, у Білорусі патріотичне гасло "Жыве Беларусь" визнали нацистським. Крім того, у білорусі почастішали вильоти російської авіації.
Також Інформатор писав, що серед мобілізованих росіян в білорусі розповсюджується епідемія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.