Ухвалення допомоги для Україні: Байден подякував Палаті представників та звернувся до Сенату

Читать на русском

Байден закликав сенаторів якнайскоріше ухвалити законопроєкти про допомогу союзникам США

Читать на русском
Джозеф Байден
Сенат повинен швидко ухвалити документи та передати у Білий дім

Байден закликав сенаторів якнайскоріше ухвалити законопроєкти про допомогу союзникам США

Президент США Джозеф Байден відреагував на ухвалення допомоги для України та інших союзників Палатою представників. Він зазначив, що це рішення надсилає світу повідомлення про лідерство США. Також американський президент звернувся до Сенату, який скоро повинен узятися до розгляду законопроєктів.

Як пише "Голос Америки" із посиланням на заяву Байдена, ухвалення допомоги у нижній палаті Конгресу просуває інтереси національної безпеки США та відстоює єдині інтереси країни та демократії. Те ж саме повинні зробити й сенатори – максимально швидко проголосувати за законопроєкт та надіслати його у Білий дім.

"У цей критичний переломний момент вони об’єдналися, щоб відповісти на заклик історії, ухваливши терміново необхідне законодавство про національну безпеку, за яке я боровся місяцями... щоб я міг підписати його як закон, і ми могли швидко відправити зброю та обладнання в Україну для задоволення її термінових потреб на полі бою", – сказав він.

20 квітня після понад шести місяців гальмування Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроєкт щодо допомоги Україні. Україні виділять 61 млрд доларів. Документ був проголосований у пакеті законопроєктів з іноземною допомогою, які також стосуються Ізраїля, Індо-Тихоокеанського регіону та інших потреб в межах національної безпеки США. Законопроєкт отримав 311 голосів: за нього проголосували 210 демократів та 101 республіканець.

На допомогу доведеться чекати від пари тижнів до пари місяців. У Білому Домі кажуть, що не зволікатимуть з допомогою. Те ж саме обіцяють і у Пентагоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.