У Запорізькій області в дитячому таборі виявили COVID-19

Хворі тренер і діти лікуються вдома в режимі самоізоляції під наглядом лікарів

У Запорізькій області в дитячому таборі виявили COVID-19

У Приморському районі Запорізької області в дитячому оздоровчому таборі «Меотида» виявили коронавірус.

Про це повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України, - передає Інформатор .

«Станом на 7 вересня в дитячому таборі зареєстрували три випадки захворювання - у тренера, його 12-річного сина і ще одної 13-річної дитини. Встановлено, що з 20 по 24 серпня всі хворі були на змаганнях у Львові», - йдеться у повідомленні.

Зараз закінчені лабораторні дослідження всіх контактних дітей (286 осіб) та співробітників установи (49 осіб). Інших людей з симптомами захворювання не виявили.

Хворі тренер та дитина лікуються вдома в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

Нагадаємо, в Україні цілі класи почали йти на самоізоляцію.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити