Головна
COVID-19
09:51, 23 Квітня
Информатор UA

Интро

У ЮНІСЕФ заявили, що до кінця 2021 року доставлять COVID-вакцину для 8 млн українців. До країни сьогодні доставили нову партію вакцини від коронавірусу AstraZeneca. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ЮНІСЕФ . Фонд заявив, що вакцини залишаються найбільшою надією, щоб зупинити пандемію COVID-19. "Міжнародні партнери продовжать підтримувати уряд України у відповідь на пандемію COVID-19 і проведенні кампанії з вакцинації ... Постачання вакцин в рамках COVAX продовжиться: у цілому до кінця року ЮНІСЕФ доставить вакцини для щеплення 8 мільйонів українців", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України збільшило інтервал між двома дозами вакцинації від COVID-19.Це пов'язано з ефективністю вакцини. Також Інформатор писав про те, які вакцини для українців є безкоштовними, а за які потрібно платити .  

У ЮНІСЕФ заявили, що до кінця року доставлять COVID-вакцину для 8 млн українців

Читать на русском

Постачання вакцин в рамках COVAX в Україні продовжиться

Читать на русском
У ЮНІСЕФ заявили, що до кінця року доставлять COVID-вакцину для 8 млн українців

Постачання вакцин в рамках COVAX в Україні продовжиться

У ЮНІСЕФ заявили, що до кінця 2021 року доставлять COVID-вакцину для 8 млн українців. До країни сьогодні доставили нову партію вакцини від коронавірусу AstraZeneca.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ЮНІСЕФ .

Фонд заявив, що вакцини залишаються найбільшою надією, щоб зупинити пандемію COVID-19.

"Міжнародні партнери продовжать підтримувати уряд України у відповідь на пандемію COVID-19 і проведенні кампанії з вакцинації ... Постачання вакцин в рамках COVAX продовжиться: у цілому до кінця року ЮНІСЕФ доставить вакцини для щеплення 8 мільйонів українців", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України збільшило інтервал між двома дозами вакцинації від COVID-19.Це пов'язано з ефективністю вакцини.

Також Інформатор писав про те, які вакцини для українців є безкоштовними, а за які потрібно платити .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.