У ВСУ виявлено 47 нових випадків COVID-1

Всього хворіють 612 осіб

У ВСУ виявлено 47 нових випадків COVID-1

За минулу добу в Збройних Силах України зареєстровано 47 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це повідомляє Командування Медсил ВСУ,- передає Інформатор .

За час пандемії одужали 1201 осіб, летальних випадків - 6.

«Зареєстровано 47 нових випадків COVID-19. З них на лікуванні в закладах охорони здоров'я перебувають 9 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» - 4 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону - 1 військовослужбовець і 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 1 військовослужбовець , Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону - 1 військовослужбовець, Хмельницька ЦРЛ - 1 працівник ЗС України). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування», - йдеться у повідомленні.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) знаходяться 524 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція протягом найближчих трьох діб - 104 людини.

Нагадаємо, в Україні за добу понад 2400 нових випадків COVID-19 та новий рекорд за померлими.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити