Головна
Наука
Медицина
11:16, 15 Червня
Информатор UA

Интро

Всесвітня організація охорони здоровя заявила, що для мавпячої віспи придумають іншу назву. Для цього організація вже співпрацює з експертами. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ВВС. Змінити назву захворювання вирішили після того, як минулого тижня понад 30 вчених написали звернення про нагальну потребу в недискримінаційній назві для вірусу та хвороби, яку він викликає. За їхніми словами, постійне посилання на вірус як африканський є неточним і дискримінаційним. За останні тижні у всьому світі зафіксували близько 1600 випадків захворювання. У той час як 72 випадки смерті підтвердили в країнах, де мавпяча віспа вже була ендемічною, жодного випадку смерті не було в 32 нових країнах. Симптоми захворювання.Інкубаційний період триває від 6 до 16 днів. У людини зазвичай розвивається лихоманка, біль голови, перевтома і біль у м'язах. Згодом з'являється характерний висип на тілі. Найчастіше захворювання минає через два-три тижні. Але в деяких випадках захворювання протікає у тяжкій формі. Рівень летальності коливається від 1 до 15%. Найскладніше переносять це захворювання діти.До групи ризику входятьмандрівники, які повернулися з Африки та їли м'ясо диких тварин або доторкалися до них.Наразі діагностика в Україні відбувається лише за клінічними проявами. Нагадаємо, в Польщі підтвердили перший випадок інфікування мавпячою віспою.Крім того,Всесвітня організація охорони здоров'япередасть Україні ПЛР-тести для виявленнямавпячої віспи. Такожписав, дефіксують спалах віспи мавп. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У ВООЗ заявили, що мавпяча віспа отримає нову назву: причина

Читать на русском
У ВООЗ заявили, що мавпяча віспа отримає нову назву: причина

За останні тижні у всьому світі зафіксували близько 1600 випадків цього захворювання

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що для мавпячої віспи придумають іншу назву. Для цього організація вже співпрацює з експертами.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ВВС.

Змінити назву захворювання вирішили після того, як минулого тижня понад 30 вчених написали звернення про «нагальну потребу в недискримінаційній» назві для вірусу та хвороби, яку він викликає.

За їхніми словами, постійне посилання на вірус як африканський є неточним і дискримінаційним.

За останні тижні у всьому світі зафіксували близько 1600 випадків захворювання. У той час як 72 випадки смерті підтвердили в країнах, де мавпяча віспа вже була ендемічною, жодного випадку смерті не було в 32 нових країнах.

Симптоми захворювання. Інкубаційний період триває від 6 до 16 днів. У людини зазвичай розвивається лихоманка, біль голови, перевтома і біль у м'язах. Згодом з'являється характерний висип на тілі. Найчастіше захворювання минає через два-три тижні. Але в деяких випадках захворювання протікає у тяжкій формі. Рівень летальності коливається від 1 до 15%. Найскладніше переносять це захворювання діти. До групи ризику входять мандрівники, які повернулися з Африки та їли м'ясо диких тварин або доторкалися до них. Наразі діагностика в Україні відбувається лише за клінічними проявами. 

Нагадаємо, в Польщі підтвердили перший випадок інфікування мавпячою віспою. Крім того, Всесвітня організація охорони здоров'я передасть Україні ПЛР-тести для виявлення мавпячої віспи.

Також Інформатор писав, де фіксують спалах віспи мавп.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.