"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі випадків інфікування мавпою віспою в Україні немає
В Польщі підтвердили перший випадок інфікування мавпячою віспою. Хворий перебуває на ізоляції.
Про це заявив Міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельський, повідомляє Інформатор з посиланням на RMF24.
"У Польщі вже є перший пацієнт, перший підтверджений випадок мавпячої віспи. До цього в нас було близько десяти підозр на мавпячу віспу, зразки досліджуються. 10 червня – це день, коли ми зафіксували перший випадок", - сказав Недзельський.
Однак глава МОЗ не розповів ніяких інших подробиць про пацієнта. Як пише Польське радіо, речник польського МОЗ Войцех Андрусевич повідомив про те, що хворий перебуває на ізоляції в лікарні.
Важливо. Симптоми захворювання. Інкубаційний період триває від 6 до 16 днів. У людини зазвичай розвивається лихоманка, біль голови, перевтома і біль у м'язах. Згодом з'являється характерний висип на тілі. Найчастіше захворювання минає через два-три тижні. Але в деяких випадках захворювання протікає у тяжкій формі. Рівень летальності коливається від 1 до 15%. Найскладніше переносять це захворювання діти. До групи ризику входять мандрівники, які повернулися з Африки та їли м'ясо диких тварин або доторкалися до них. Наразі діагностика в Україні відбувається лише за клінічними проявами.
Нагадаємо, Бельгія запроваджує карантин для заражених мавпячою віспою. Крім того, Всесвітня організація охорони здоров'я передасть Україні ПЛР-тести для виявлення мавпячої віспи.
Також Інформатор писав, де фіксують спалах віспи мавп.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.