"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Чим важче людина переносила коронавірус, тим сильніше були виражені наслідки для нервової системи та психіки
Кожен третій , хто перехворів на коронавірус, страждає від нервового чи психічного розладу впродовж шістьох місяців після зараження. Частота нервових розладів у COVID-пацієнтів досягла позначки 33,62 відсотка.
Про це свідчать результати дослідження вчених, опублікованому в журналі "The Lancet",передає Інформатор .
"Ми прагнули надати надійні оцінки показників із захворюваності та відносних ризиків неврологічних та психіатричних діагнозів у пацієнтів протягом 6 місяців після встановлення діагнозу COVID-19", - йдеться у повідомленні.
Найбільш частим наслідком коронавірусу став тривожний розлад, діагностований у 17,39% спостережуваних, за ним слід афективний розлад - 14 відсотків. Серед інших діагнозів були названі ішемічний інсульт, деменція, слабоумство та безсоння.
На думку вчених, вірогідність розвитку неврологічних ускладнень вища, якщо людина складніше перенесла коронавірус і проходила лікування в реанімації, вона становить 46%. Решті 13% досліджених діагнози психіатричних розладів ставилися вперше.
Нагадаємо, в Україні планують реабілітувати хворих з «постковідним» синдромом. Крім того, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що наразі робоча група розробляє пакет для надання фізичної і психологічної допомоги для пацієнтів після постковідних ускладнень.
Також Інформатор розповідав, скільки триває і як проявляється «постковідний» синдром.