"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
З так званим тихоокеанським холодним язиком почали відбуватися тривожні речі
Вчені з Університету Колорадо виявили, що східна частина Тихого океану, який називають “холодний язик”, почала остигати всупереч усім кліматичним моделям. Температура там знизилася на 0,5 °C протягом останніх 39 років — це вагомі зміни.
Видання New Scientist повідомляє, що за словами вчених, охолодження значної площі океану вплине на клімат на планеті. За оцінками дослідників, середня глобальна температура до кінця століття може зрости лише на 1,3°C замість 1,9°С, які очікувалися раніше.
Вперше вчені помітили, що Тихий океан остигає ще в 2022 році. Поки не зрозуміло, чим саме викликано похолодання, але експерти припускають, що воно пов'язане з талими водами Антарктики, які не завжди беруть до уваги при складанні кліматичних моделей. Науковці наголошують, що якщо тенденція зміниться і східна частина Тихого океану раптово почне нагріватись, наслідки будуть руйнівними. Вони також зазначають, що «холодний язик» не скасовує того факту, що загалом планета нагрівається, хай і не так швидко і рівномірно, як очікувалося.
Також є думка, що причина в постійних вітрах - пасатах, які відносять теплу воду від поверхні, стимулюючи підняття прохолоднішої води. Інші гіпотези припускають, що відповідь може бути знайдена в холодних морях Південного океану навколо Антарктиди, де також спостерігалося зниження температури поверхні моря в останні десятиліття.
Ймовірні причини включають танення антарктичних льодовиків у міру підвищення глобальної температури та виснаження озонового шару в поєднанні зі зростанням викидів парникових газів, які посилюють рух холодного повітря з Антарктиди.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що рекордна спека в 40 градусів вже в Україні! Синоптики в розпачі - Ель Ніньйо не вгамується до кінця року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.